Your browser does not support JavaScript! > پاور پلاتر

   کانال تلگرام کپی ایران

(0) محصول
یکشنبه, 27 مهر 1393 23:19

پاور پلاتر

پاور پلاتر

پاور پلاتر یکی از مهم ترین قطعات پلاتر ها می باشد. چرا که وظیفه برق رسانی مداوم و دائمی را به دستگاه دارد. پلاتر ها به منظور استفاده از مدارات و بخش های الکترونیکی متعددی که دارند. نیازمند برق رسانی بی وقفه و با جریان ثابتی هستند. که بتوانند همه مراحل چاپ را بدون مشکل اجرا نمایند. از این رو قطعه پاور و مداراتی که نقش برق رسانی را بر عهده دارند. حائز اهمیت بسیاری هستند.

کاربرد

پاور پلاتر یک قطعه الکتریکی می باشد. که وظیفه برق رسانی به بخش های مختلف دستگاه و همچنین ایجاد یک جریان الکتریکی هم فاز و ثابت برای دستگاه را بر عهده دارد. این قطعه با توجه به نوع و مدل پلاتر معمولا از اختصاصیت برخوردار است. و لزوما پاور دستگاه های مختلف قابل نصب و راه اندازی بر روی سایر دستگاه ها نمی باشد. از این رو توصیه می شود پیش از اقدام به خرید پاور پلاتر، از هماهنگی و سازگاری آن با دستگاه خود اطمینان حاصل نمایید.

پاور پلاتر معمولا به همراه یک آداپتور مورد استفاده قرار می گیرد. آداپتور وظیفه تبدیل ولتاژ بالای شهری به ولتاژ مستقیم قابل استفاده برای دستگاه را بر عهده دارد. توصیه می شود. به منظور افزایش طول عمر پاور و همچنین جلوگیری از بروز صدمات احتمالی و ناشی از نوسانات برق شهری، قطعات منبع تغذیه (آداپتور و پاور پلاتر) را به وسیله یک ترانس محافظت الکتریکی به برق شهری متصل نمایید.

اهمیت پاور پلاتر

این قطعه از پلاتر ممکن است به علت بروز مشکلات عملکردی یا نوسانات برق دچار خرابی یا سوختگی شود. همچنین با گذشتن طول عمر مفید آن، این قطعه ممکن است. درست مثل سایر قطعات پلاتر با مشکلات عملکردی موجه شود. در هر صورت این قطعات بعد از مدتی کارکرد، به تعویض احتیاج خواهند داشت. طول عمر مفید و دوام این قطعه ارتباط مستقیمی با کیفیت ساخت آن دارد. لذا توصیه می شود به منظور جلوگیری از تعویض چندباره و ورود صدمات متعاقبه به سایر بخش های دستگاه، پاور پلاتر را با کیفیت انتخاب کنید.

بخش های مختلفی از دستگاه پلاتر برای عملکرد خود به جریان الکتریکی نیاز دارند. مدارات انکودر و دکودر، سیم های اتصال و هم چنین بخش های متحرک نازل همگی به وسیله انرژی الکتریکی کار می کنند. بروز اخلال در برق رسانی این قطعات، یا همچنین بروز نوسانات غیرمترقبه نه تنها فرآیند چاپ را متوقف می سازند. بلکه ممکن است سبب بروز صدماتی به بخش های مختلف دستگاه نیز بشوند.

خرید

خرید پاور پلاتر در مدل های مختلف و همچنین به حالت های طرح و اصلی امکان پذیر می باشد. اما معمولا انتخاب قطعه همخوان و سازگار با دستگاه شما، که از یک سوی از کیفیت و دوام بالایی برخوردار باشد. و از سوی دیگر قیمت مقرون به صرفه و مناسبی نیز داشته باشد. کار آسانی نیست. شما می توانید با خرید از یک فروشنده مطمئن و معتبر، خاطر خود را هم از سلامت و کیفیت پاور پلاتر و هم از مناسب بودن قیمت آن آسوده سازید.

فروشگاه کپی ایران عرضه کننده این قطعه و سایر قطعات پلاتر ها برای مدل های مختلف می باشد. با خرید قطعات جانبی خود از کپی ایران، از کیفیت و قیمت قطعات مطمئن خواهید بود.

جهت کسب اطلاعات کامل در مورد پاور پلاتر لطفا کلیک کنید.

خواندن 442 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

نماد اعتماد

اطلاعات تماس

 آدرس: آذربایجان شرقی، مراغه، خیایان امام، روبروی داروخانه جاوید، ساختمان کپی ایران
شماره تماس: 04137252392   |    04137254200
شماره تماس: 04137253033   |   04137253034
شماره همراه: 09148659399
شماره فکس: 04136586892
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید.این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید|این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریدساعات کاری: از 8 الی 22 شب