Your browser does not support JavaScript! > ریسوگراف کام کالر 7050 | قیمت، ویژگی ها، مشخصات و خرید دستگاه ریسوگراف کام کالر 7050

   کانال تلگرام کپی ایران

(0) محصول

ریسوگراف کام کالر 7050

2231 |
بازدید
قیمت: 500,000,000 ریال
موجودی انبار: نا محدود

توضیحات مختصر

دستگاهی بسیار قدرتمند برای چاپ میلیونی که در صنعت چاپ تنها دستگاه افست توان رقابت با این دستگاه را دارد .هزینه کم . سرعت بالا. قابلیت چاپ رنگی .تنها دستگاهی است که جایگزین تمامی دستگاهای فتوکپی .فتوکپی رنگی و ریسو گرافها می باشد اگر هزینه وسرعت چاپ برای کاربر مهم باشد اسکنر رنگی . دستگاهی بدون محدویت چاپ . از مزایای این دستگاه می باشد. لطفا زمان خرید به آپشنها دقت کنید در صورت اضافه نمودن آپشنها قیمت تغیر خواهد کرد . تصویری را که برای محصول ملاحظه می کنید به صورت آپشن کامل می باشد شما می توانید با انتخاب فیلدهای اختیاری دستگاه مورد نظر را با آپشنهای متفاوت ویا وضعیتهای مختلف تهیه نمایید . شماره تماس مشاوران خرید . 04137222043-04137252392-04137254200-04137253033-04136586892-04137253034-09120370093-09148659399
سازنده: Risograph

تعداد: 

ریسوگراف کام کالر 7050 از دیگر دستگاه های چاپ موجود در بازار است که از سرعت چاپ  بالا و متنوعی برخوردار می باشد. این مدل دستگاه کپی کیفیت و کارایی بالایی دارد. همچنین از این دستگاه در ادارات و دفاتر فنی با حجم کاری بالا استفاده می شود.

بهتر است بدانید که دستگاه کپی ریسوگراف کام کالر 7050 در سه نوع استوک، آکبند و بازسازی شده در بازار موجود هستند. در این بخش ابتدا به تعریف ریسوگراف و ویژگی های آن می پردازیم سپس به صورت تخصصی مشخصات فنی ریسوگراف کام کالر 7050 را توضیح خواهیم داد.

ریسوگراف چیست؟

ریسوگراف یک دستگاه چاپ می باشد که جهت کار چاپی تیراژهای بالا مورد استفاده قرار می گیرد. بهتر است بدانید که این دستگاه ابتدا توسط کشور ژاپن ساخته و طراحی شده است. به تدریج نمونه هایی از این دستگاه وارد بازار شد. لازم به ذکر است که ریسوگراف نام تولید کننده دستگاه می باشد نه خود دستگاه.

جالب است بدانید که نام اصلی این دستگاه چاچ دابلیکیشن می باشد. نحوه چاپ دستگاه ریسوگراف به صورت مکانیکی است. به این صورت است که تصویر یا متن بر روی مستر یا استنسیل ایجاد می شود. ابتدا به کمک مستر نمونه دقیقی از نسخه اولیه بر روی استنسیل ایجاد سپس جهت چاپ آن را بر روی درام دستگاه قرار می دهند.

چاپ در دستگاه ریسوگراف به این صورت انجام می شود که مرکب خمیری شکل را به درون درام استوانه ای شکل می ریزند. مرکب باید کل سطح استوانه را بپوشاند. برای جلوگیری از ریختن مرکب از درام پوشش بسیار نازکی به نام مستر بر روی آن کشیده می شود.

همچنین منافذ بسیار ریزی بر روی مستر ایجاد شده است تا موقع چاپ مرکب از آن خارج شود. بعد از خارج شدن مرکب و مجاورت کاغذ به مستر عمل چاپ انجام خواهد شد. لازم به ذکر است که کیفیت چاپ تا حد زیادی به مدل دستگاه و کیفیت مواد مصرفی دستگاه بستگی دارد. برای مثال در صورتیکه از مرکب و مستر غیر فابریک استفاده شود کیفیت چاپ کاهش پیدا می کند.

دستگاه ریسوگراف مابین دستگاه های آفست و فتوکپی قرار دارد. بنابراین زمانیکه تعدا چاپ برگه های مورد نیاز برای دستگاه فتوکپی زیاد و برای چاپ افست کم باشد بهتر است از دستگاه ریسوگراف استفاده شود.

لازم به ذکر است در تیراژهای بالا دستگاه ریسوگراف و چاپ افست کاربرد دارند. اما از لحاظ هزینه چاپ ریسوگراف بسیار مقرون به صرفه تر از چاپ افست می باشد. بنابراین جهت انجام کار چاپی در تیراژهای بالا ریسوگراف انتخاب مناسب تری است.

ویژگی‌های دستگاه ریسوگراف

از ویژگی‌های مهم دستگاه ریسوگراف چاپ سریع و ارزان آن می‌باشد. در دستگاه ریسوگراف از سه رنگ اصلی قرمز، مشکی و سورمه‌ای استفاده می‌شود. در دستگاه ریسوگراف رنگ ها به صورت مجزا قابل استفاده هستند.  بنابراین نمی‌توان رنگ‌ها را در دستگاه ریسوگراف ترکیب کرد.

از دیگر ویژگی های خاص دستگاه ریسوگراف سرعت چاپ بالای آن می‌باشد. به طور میانگین سرعت دستگاه های ریسوگراف 130 برگ در هر دقیقه است. برای مثال سرعت ریسوگراف کام کالر 7050 برای برگه A4 120 برگ در دقیقه می باشد و برای برگه A3 66 برگ در دقیقه است.

همچنین دستگاه ریسوگراف قادر است در مدت زمان کوتاه با هزینه مناسب بیشترین تعداد چاپ را داشته باشد. دستگاه ریسوگراف از لحاظ قیمت نسبت به چاپ افست بسیار مقرون به صرفه تر است. اما معایب دستگاه ریسوگراف این است که کیفیت چاپ آن پایین تر چاپ افست است. از لحاظ قیمت دستگاه ریسوگراف نسبت به چاپ افست بسیار مقرون به صرفه است. از معایب دستگاه ریسوگراف این است که کیفیت چاپ آن پایین‌تر از چاپ افست می‌باشد.

مزایا و معایب چاپ ریسو

بهتر است بدانید که دستگاه‌های ریسو به صورت چهار رنگ، دو رنگ و تک رنگ موجود می‌باشند اما 80 درصد دستگاه‌های موجود در ایران تک رنگ هستند. ریسو به عنوان یک فتوکپی پیشرفته جهت تیراژهای کم و فوری کاربرد دارد. بیشترین کاربرد آن در چاپ تراکت، فاکتور، سربرگ و هر کار چاپی با تعداد کم و کیفیت پایین است.

بنابراین می‌توان گفت در صورتیکه کار چاپ زیر 100 عدد باشد از فتوکپی و چاپ دیجیتال، اگر تعداد بین 100 تا 1000 باشد ریسو و اگر تعداد بیشتر از 1000 بود از چاپ افست استفاده می‌کنند. می‌توان گفت چاپ ریسو برای کارهای با کیفیت پایین و حساسیت کم بیشترین کاربرد را خواهد داشت.

تفاوت دستگاه ریسوگراف و دستگاه فتوکپی

از تفاوت‌های دستگاه ریسوگراف و فتوکپی می‌توان به سرعت چاپ بالا در دستگاه ریسوگراف اشاره کرد. همچنین کیفیت چاپ در دستگاه ریسوگراف بیشتر از فتوکپی می‌باشد. به طوری که کیفیت اولین چاپ با هزارمین چاپ در دستگاه ریسوگراف به یک اندازه است.

 قیمت تمام شده برگه‌های چاپ شده در دستگاه ریسوگراف به دلیل مواد مصرفی ارزان بسیار کمتر از دستگاه فتوکپی می‌باشد. امکان برقراری مستقیم با کامپیوتر و همچنین چاپ مستقیم بدون وجود کامپیوتر در دستگاه ریسوگراف وجود دارد. در دستگاه ریسوگراف احتیاجی به تعمیر و سرویس پی در پی دستگاه نیست.

 امکان چاپ تک رنگ در دستگاه ریسوگراف وجود دارد. برق مصرفی در دستگاه ریسوگراف بسیار پایین است. همچنین موقع کار با دستگاه احتیاجی به گرم یا خنک نگه داشتن دستگاه نخواهید داشت. کار با دستگاه ریسوگراف بسیار راحت است به طوری که توسط افراد غیر متخصص هم می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

مشخصات فنی ریسوگراف کام کالر 7050

ریسوگراف کام کالر 7050 به دلیل دارا بودن ویژگی های خاص محبوبیت دارد. این مدل دستگاه کپی در مدل ایستاده در بازار موجود می باشد. در واقع دستگاه کپی ایستاده ابعاد بزرگتری نسبت به دستگاه های رومیزی دارند. در اینجا مشخصات فنی ریسوگراف کام کالر 7050 را توضیح خواهیم داد.

کیفیت مطابق با بالاترین استاندارد ها

کیفیت خروجی دستگاه تلفیقی از دو سنسور اسکن و پرینت با رزولوشن های چاپ 600*600 dpi می باشد. بهتر است بدانید که خروجی دستگاه از فرآیندهای مختلف از جمله مجهز به اسکن ها و پردازش های مختلف عبور می کند.

در نهایت این فرآیندها باعث افزایش کیفیت چاپ می شوند. به طوری که تمامی موارد ریز و جزئیات را در برگه چاپ شده نمایش می دهند. کیفیت کپی های خروجی ریسوگراف کام کالر 7050 بسیار عالی می باشد به طوری که کاملا نزدیک به سند اصلی است.

کیفیت این مدل ریسوگراف از نظر بسیاری از رنکینگ ها و اعتبار سنجی های بین المللی از نظر قابل تجارت بودن تایید صلاحیت شده اند و ممتاز بودن کیفیت آنها تایید شده است.

تونر و مواد مصرفی دستگاه ریسوگراف کام کالر 7050

ریسوگراف کام کالر 7050 یک دستگاه کپی جوهرافشان می باشد. این مدل دستگاه کپی دارای جوهر مایع با کارتریج پلاستیکی است. مدل طرح و مدل فابریک این نوع تونر در بازار موجود می باشد. بنابراین در صورت نیاز به تعویض یا شارژ کارتریج می توانید یکی از هر دو نوع را انتخاب کنید.

سرعت بالا

ریسوگراف کام کالر 7050 نسبت به سایر دستگاه های مشابه از سرعت بالایی برخوردار می باشد. این مدل دستگاه کپی برای برگه A4 سرعت 120 برگ در هر دقیقه دارد. سرعت دستگاه برای برگه A3 به صورت 66 برگ در دقیقه است. لازم به ذکر است که همه کارهای دستگاه به صورت اتوماتیک انجام می شوند به طوری که 120 برگ با کمترین دخالت کپی و در مدت زمان کوتاهی به دست شما می رسد.

کم مصرف و مقرون به صرفه بودن دستگاه

هزینه کپی گرفتن با ریسوگراف کام کالر 7050 به شدت پایین و مقرون به صرفه است. این مدل ریسوگراف برخلاف سایر دستگاه ها با افزایش تعداد کپی قیمت آن مقرون به صرفه تر می شود. درصورتیکه در حالت عادی در سایر دستگاه های کپی هر اندازه که تعداد برگه های چاپ شده افزایش پیدا کند هزینه پرداختی هم افزایش پیدا خواهد کرد.

اما در این مدل ریسوگراف قضیه برعکس می باشد. زیرا شما یک بار هزینه کپی کردن اطلاعات سند اولیه را پرداخت می کنید و بعد از آن هزینه پرداختی بین تعداد کپی ها تقسیم می شود. همچنین خود دستگاه ریسوگراف کام کالر 7050 کم مصرف است به طوری که در برخی از حالات عملکردی به اندازه مجموعا دو لامپ ساده حبابی انرژی مصرف می کند.

لازم به ذکر است که قطعات دستگاه با محیط زیست بیگانه نیستند و از مواد قابل تجزیه ساخته شده اند. یکی از مزایای این مدل ریسوگراف این است که دستگاه هیچگونه نشر شیمیایی خطرناک یا گاز سمی یا اشعه مضری ندارد. بنابراین با خیالی آسوده می توانید با دستگاه کار کنید.

ظرفیت سینی بالا

ظرفیت سینی یکی از ویژگی های مهم هر دستگاه کپی به شمار می آید. لازم به ذکر است هر چه ظرفیت سینی دستگاه بالا باشد سرعت عملکرد دستگاه هم بیشتر خواهد شد. ظرفیت سینی ریسوگراف کام کالر 7050 هزار برگه می باشد که قابلیت ارتقا دادن هم دارد. بنابراین کاربر می تواند هنگام راه اندازی و شروع به کار هزار برگه را در سینی قرار دهد و تا مدت زمان زیادی کاغذ دستگاه را شارژ نکند.

چاپ مستقیم از طریق پورت اتصال USB ,LAN

دستگاه های چاپ می توانند با روش های متفاوتی به ورودی اطلاعات خود متصل و آن ها را چاپ کنند. در ریسوگراف کام کالر 7050 راه ارتباطی پورت USB ,LAN می باشد. دستگاه از طریق این پورت اتصالی می تواند با سرعت بالا اطلاعات مختلف را از ریسو به فلش مموری و یا برعکس انتقال دهد.

زیرا در غیراینصورت سرعت عملکرد دستگاه کاهش پیدا می کند. این مدل ریسوگراف می تواند به صورت مستقیم فایل مورد نظر را چاپ کند. به این صورت است که نیازی به انتقال داده ها از حافظه بیرونی به ریسو ندارید. این امر باعث افزایش سرعت عملکرد شما تا دو برابر می شود.

زمان گرم شدن دستگاه

زمانیکه دستگاه را به برق متصل می کنید برای گرم شدن و شروع به کار به مدت زمان مشخصی نیاز دارد. هر چه این مدت زمان کوتاه تر باشد عملکرد دستگاه بالاتر خواهد بود. ریسوگراف کام کالر 7050 برای گرم شدن و شروع به کار به 2 دقیقه و 45 ثانیه زمان احتیاج دارد.

زمان تهیه اولین کپی

این مدل دستگاه کپی می تواند اولین کپی را در مدت زمان 8 ثانیه به شما تحویل دهد.

قابلیت بزرگنمایی دستگاه

با این مدل دستگاه کپی می توانید بر روی بخش خاصی از نسخه اصلی زوم کنید. بدین صورت است که با این قابلیت کل فایل را می توانید بزرگ یا کوچک کنید. بهتر است بدانید که ریسوگراف کام کالر 7050 از قابلیت بزرگنمایی 50 تا 200 درصد برخوردار می باشد.

استفاده از برگه در سایزها و جنس های مختلف

برای چاپ تراکت های مختلف، صفحات یک کتاب، کارت های ویزیت و غیره به برگه های با سایز و جنس مختلف نیاز پیدا می کنید. در صورتیکه دستگاه چاپ تنها از یک برگه با یک سایز استفاده کند کاربری آن کاهش پیدا می کند. سایز کپی ریسوگراف کام کالر 7050 به صورت A5,A4,A3 می باشد.

جمع بندی و کلام آخر

دستگاه ریسوگراف کام کالر 7050 تمام قابلیت های لازم جهت انجام پروژه های سنگین را دارا می باشد. سرعت بالا، کیفیت عالی و مقرون به صرفه بودن از ویژگی های بارز این مدل ریسوگراف است. با این دستگاه می توانید تمام نیازهای خود را برطرف کنید. سرعت بالای دستگاه  مانع از اتلاف وقت شما می شود. این دستگاه کپی جهت چاپ تکثیر انبوه بسیار پرکاربرد است.

مواد مصرفی ارزان و هزینه نگهداری دستگاه نسبت به سایر دستگاه های کپی بسیار پایین تر می باشد. به طوری که خرید این دستگاه کپی برای کاربر بسیار مقرون به صرفه خواهد بود. زیرا این دستگاه چه از لحاظ مصرف انرژی و چه از لحاظ هزینه های تهیه کپی اقتصادی عمل کرده است. توصیه می شود ریسوگراف کام کالر 7050 را از فروشگاه معتبر کپی ایران خریداری کنید.

کاربری جوهرافشان
سرعت چاپ 125 برگ در دقیقه
دقت پیرنت 600Dpi
دقت اسکن 600*600
تعداد رنگ 4 رنگ
سطح چاپ A4, A3, A5, B4
تعداد رنگ‌بندی 4 رنگ
سال تولید 2012
کشور سازنده چین, ژاپن
سورتر اختیاری
برد پرینتر دارد
برد اسکنر تخت
کاربری سه کاره
ظرفیت سینی کاغذ 2500
قابلیت تغذیه خودکار(ADF) اختیاری
حافظه 320گیگ
توان کار ماهانه بدون محدودیت
قابلیت چاپ دو رو دارد
قابلیت کپی دارد
نوع کارتریج جوهری
کارکرد کارتریج مشکی 50هزاربرگ
نوع پورت ارتباطی USB 3, USB 2, Ethernet
قابلیت چاپ مستقیم دارد
این دستگاه برای تکثیر انبوه پیشنهاد می شود بله
دستگاه برای دفاتر فنی پیشنهاد می شود بله
سرعت کپی تک رنگ 130برگ
سرعت کپی رنگی 130 برگ
قیمت تونر اورجینال 73000000ریال
قیمت تونر طرح 55000000ریال
قیمت تونر شارژی 25000000ریال
با احتساب تمامی مواد مصرفی هزینه یک برگ چاپA4 2000ریال
این دستگاه نسبت قیمت مواد صرفی ارزش خرید دارد؟ جز بهترین و مقاومترین دستگاهای موجود بازار می باشد
یک ست تونراورجینال چندبرگ چاپ می کند با تراکم 50درصد 40هزاربرگ

دستگاه استوک به محصولاتی گفته میشود که دوره ۳ الی ۵ ساله استفاده از آنها در کشور های اروپایی و آمریکایی گذشته است. البته مدت زمان استفاده در هرکشورنسبت به قوانین موجود در آن کشور فرق می کند. بر اساس قوانین کشورهای اروپا و آمریکایی دستگاه های استوک باید از رده خارج شوند. سپس دستگاه هایی که کار کرد آنها کم باشد و قابل بازسازی باشند به کشورهای آسیایی و جهان سوم واگذار می شوند. این دستگاه ها پس از جنرال سرویس کاملا قابل استفاده می باشد. به این دستگاه ها، اصطلاحا استوک گفته می شود.

دستگاه استوک بر دو نوع می باشد

  1. استوک سرویس شده
  2. استوک بازسازی شده

دستگاه استوک سرویس شده

دستگاه های که برروی لیست استوک قرار می گیرند. کنترول و رفع ایراد می شوند و سپس برای خریداران ارائه می گردند.

دستگاه استوک باسازی شده

دستگاه های که بر روی لیست استوک قرار می گیرند بعد از سرویس و کنترل نهایی تمامی مواد مصرفی دستگاه با مواد مصرفی آکبند جایگزین می شوند. این مواد در دستگاهای فتوکپی شامل تونر، هیتر کامل، ترانسفر و ایمیجها که همان یونیت دارم می باشد و در دستگاهای ریسو گراف شامل سیلندر و در دستگاهای پلاتر شامل هد، نوار اینکودر و اینک ساکریشین و کارتریج مرکب می باشد. دستگاه های استوک باسازی شده کیفیت بسیار بالایی از نظر کیفیت کار و مدت زمان استفاده دستگاه نسبت به استوک های معمولی دارند و همسان دستگاه آکبند می باشند.

منظور از دستگاه استوک بازسازی شده چیست؟

یک دستگاه استوک معمولی ممکن است دارای ایراداتی باشد. در این شرایط قطعات دستگاه تعویض می شوندو دستگاه کیفیتی به مانند آکبند را خواهد داشت. دستگاه استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه آکبند هزینه ای بسیار پایین تری خواهد داشت و مقرون به صرفه تر است. در زمان خرید دستگاه استوک چندین مورد دارای اهمیت هستند: ۱- پایین بودن کنتور دستگاه (همان کارکرد) ۲- مواد مصرفی دستگاه. ۳-تاریخ تولید دستگاه (از تاریخ تولید دستگاه بیش از سه سال نگذرد.) ۵- ضمانت نامه خرید 6- نصب وراه اندازی دستگاه توسط متخصصین شرکت خریداری شده.

قیمت دستگاه استوک

قیمت گذاری دستگاه استوک با توجه به کیفیت و شرایط دستگاه تعیین میشود. هر چه دستگاه کارکرد کمتری داشته باشد و شرایط آن بهتر باشد، طبیعتا قیمت بالاتری خواهد داشت. بنابراین دستگاه استوک با مدل و مارک مشخص با توجه به وضعیت دستگاه دارای قیمت های متفاوتی خواهد بود. در زمان خرید دستگاه های استوک توجه داشته باشید هرچه قطعات اصلی در حالت بهتری قرار داشته باشند کیفیت بالاتری را شاهد خواهید بود.

دستگاه آکبند چیست؟

دستگاه آکبند به محصولاتی گفته می شود که تا کنون مورد استفاده قرار نگرفته باشند و اصطلاحا نو باشند. این دستگاه ها به نسبت دستگاه استوک از قیمت بالاتری برخوردار هستند و زمان زیادی از تولید آنها نگذشته است.اگر مشکل نقدینگی نداشته باشیدحتما  اولویت خرید دستگاه آکبند می باشد .

دستگاه استوک بخریم و یا آکبند بخریم ؟

دستگاه های استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه های آکبند از قیمت بسیار مناسبتری برخوردار هستند و در زمان بازسازی کیفیت آنها به مانند دستگاه آکبند می باشد، لذا بسیار مقرون به صرفه تر هستند. می توانید با هزینه ای بسیار پایین تر این محصولات را خریداری کرده و با همان کیفیت آکبند استفاده کنید. دستگاه استوک باسازی شده را تنها ازشرکتهای معتبر تهیه فرمایید.

از آنجایی که کیفیت و شرایط محصول در زمان خرید یک دستگاه استوک بسیار مهم است، باید آنرا از فروشنده معتبر تهیه کنید. کپی ایران با سابقه ای طولانی در فروش و ارائه خدمات، ضمانت کیفیت برای کلیه محصولات فروخته شده ارائه می کند. لذا می توانید از تناسب کیفیت و قیمت محصول اطمینان کامل را داشته باشید. ما پس از بررسی و تست کامل بر روی دستگاه، آن را به مشتریان محترم ارائه می کنیم. این تست و بررسی با رعایت بالاترین استاندارد ها صورت می گیرد، لذا می توانید یک خرید مطمئن و با هزینه مناسب را تجربه کنید.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
نظرات
برای این محصول یک نظر بدهید!
نام
پست الکترونیک
لطفا نظر خود را بنویسید
رتبه بندی محصول

تضمین بهترین قیمت
 
تضمین بهترین قیمت چیست؟

ما تضمین می‌کنیم محصولات عرضه شده در کپی ایران با گارانتی اصل، بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی در سراسر کشور است. اگر پس از خرید از کپی ایران، متوجه شدید فروشگاهی همان کالا را با شرایط یکسان و قیمتی پایین‌تر ارائه می‌دهد، می‌توانید درخواست استفاده از «تضمین بهترین قیمت» را ارسال و در صورت تایید، اختلاف قیمت آن را به طور کامل از ما دریافت کنید.
چه شرایطی دارد؟

برای ارائه درخواست تضمین بهترین قیمت باید شرایط زیر وجود داشته باشد:

    مدل یکسان: محصولات باید از نظر ویژگی‌های فنی، رنگ، امکانات و قابلیت‌ها یکسان باشند.
    کالای اصل: از آنجایی که همه کالاهای موجود در کپی ایران اصل هستند، درخواست کالاهای غیر اصل رد خواهد شد.

3. گارانتی اصل و یکسان: کالاهای مورد مقایسه باید گارانتی و خدمات پس از فروش اصل و یکسان داشته باشند، زیرا نوع و کیفیت خدمات گارانتی‌های مختلف بر قیمت آنها نیز تاثیر می‌گذارد.

    لوازم جانبی اصلی در بسته‌بندی کارخانه: کپی ایران همه لوازم و قطعات همراه کالا که از طرف شرکت سازنده ارائه می‌شود را بدون تغییر یا کم و کاستی به مشتری تحویل می‌دهد. بنابراین محصولاتی که در سایر فروشگاه‌ها ارائه می‌شوند، در صورتی امکان مقایسه خواهند داشت که لوازم جانبی و قطعات اصل و با کیفیت به همراه داشته باشند.

5. یکسانی شرایط برای کالاهایی که دارای تاریخ تولید یا انقضا هستند، شامل تاریخ مصرف نیز می‌شود.

    فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های مجاز: مرجع مقایسه قیمت باید فروشگاه مجاز و وب‌سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت باشد.
    کالا برای فروش موجود باشد: کالا باید در زمان ارائه درخواست به کپی ایران در سایت یا فروشگاه موردنظر برای فروش موجود و قابل خریداری باشد.

8. با توجه به رسمی بودن فاکتورهای کپی ایران، فاکتور فروشگاه فیزیکی یا اینترنتی مورد مقایسه نیز باید رسمی و دارای کد اقتصادی و 9% مالیات بر ارزش افزوده باشد.

9. با توجه به لزوم یکسان بودن شرایط مقایسه، اگر لحاظ کردن مواردی مانند هزینه حمل و نقل یا مالیات بر ارزش افزوده، قیمت اولیه اعلام شده توسط فروشنده یا فروشگاه اینترنتی مورد مقایسه را تغییر دهد، ملاک مقایسه قیمت کپی ایران، مبلغ نهایی پرداخت شده توسط خریدار خواهد بود.

10.درمورددستگاهای استوک ملاک شرایط مذبور می باشد .

1.مدل دستگاه

2.آپشن های مورد نظر

3.کارکرد دستگاه یعنی دارای شناسنامه باشد که دستگاه مذبور در کجا کار کرده وچه قطعاتی در چه کارکردی تعویض شده است

4.زمان فروش مواد مصرفی آکبند برای شما تحویل داده شده است یا خیر

چگونه درخواست بفرستید؟

مدارک زیر را همراه فاکتور خود، به آدرس ایمیل www.copyir@yahoo.comارسال کنید:

1. پیش‌فاکتور فروشگاه به صورت عکس یا فایل اسکن شده؛ پیش فاکتور باید:

- شامل نام فروشگاه، اطلاعات تماس، آدرس و مهر فروشگاه، نام خریدار، تاریخ و مدت اعتبار پیش فاکتور، اطلاعات محصول و نام گارانتی مربوط به آن باشد.

- تا 24 ساعت بعد از زمان ارسال ایمیل توسط مشتری دارای اعتبار  و کالا در آن فروشگاه موجود و قابل خریداری باشد.

- صرفا برای همان محصول به صورت تکی باشد.

2. در فروشگاه‌های اینترنتی، کافی‌ست آدرس فروشگاه اینترنتی و لینک مستقیم صفحه کالای مورد مقایسه به آدرس ایمیل ذکر شده ارسال شود. بدیهی است که اگر به وب سایت‌های مرجع مقایسه قیمت لینک داده شود، ایمیل ارسالی قابل بررسی نخواهد بود.

چه زمانی درخواست بفرستید؟

درخواست مشتری باید حداکثر تا 48 ساعت بعد از فاکتور شدن سفارش، ارسال شود.

بررسی ثبت درخواست تا حداکثر 3 روز کاری انجام می‌شود.

پس از ارسال استعلام و در صورت تایید قیمت پایین‌تر، اضافه مبلغ پرداخت شده را به حساب شخص واریز می‌کنیم.

سوال دارید؟

با شماره تلفن 04137253034 – داخلی 8 (خدمات پس از فروش) تماس بگیرید.
 
قوانین

در صورت مشاهده تخلف یا تلاش برای سوءاستفاده از این طرح، حق عدم پذیرش آن درخواست برای کپی ایران محفوظ است.

کپی ایران می‌تواند در هر زمان به تشخیص خود شرایط تضمین بهترین قیمت را تغییر داده و یا ارائه آن را متوقف کند

 

;
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

نماد اعتماد

اطلاعات تماس

 آدرس: آذربایجان شرقی، مراغه، خیایان امام، روبروی داروخانه جاوید، ساختمان کپی ایران
شماره تماس: 04137252392   |    04137254200
شماره تماس: 04137253033   |   04137253034
شماره همراه: 09148659399
شماره فکس: 04136586892
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید.این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید|این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریدساعات کاری: از 8 الی 22 شب