Your browser does not support JavaScript! > ریسوگراف rz370 | قیمت، خرید، مشخصات و سفارش ریسوگراف rz370 | کپی ایران

   کانال تلگرام کپی ایران

(0) محصول

ریسوگراف rz370

5936 |
بازدید
قیمت: 175,000,000 ریال
موجودی انبار: نا محدود

توضیحات مختصر

لازم به توضیح است شروع قیمت دستگاه از170.000.000 ریال تا 220.000.000 ریال این اختلاف قیمت نسبت به کیفیت وضعیت دستگاه می باشد . قیمت دستگاه باسازی شده 279.000.000ریال برای آشنایی دستگاه باسازی شده لطفآمطالب زیر را مطالعه فرمایید .قیمت آکبند 855000000 ریال . تصویری را که برای محصول ملاحظه می کنید به صورت آپشن کامل می باشد شما می توانید با انتخاب فیلدهای اختیاری دستگاه مورد نظر را با آپشنهای متفاوتی تهیه نمایید . شماره تماس مشاوران خرید . 04137222043-04137252392-04137254200-04137253033-04136586892-04137253034-09120370093-09148659399

تعداد: 

ریسوگراف ez370 یکی از دستگاه های چاپ اداری است که می توانید برای چاپ تیراژ بالا از آن استفاده کنید. این دستگاه چاپ اداری ظاهری بسیار زیبا و مدرن داشته و می تواند در گوشه محیط کاری شما زیبایی آن دو چندان کند. این دستگاه سرعت چاپ بسیار بالایی داشته و می تواند در هر دقیقه بین 60 تا 130 برگ را کپی کند. چین، مالزی و ژاپن کشورهای اصلی تولید کننده این دستگاه چاپ دیجیتال بوده و آن را به کشورهای بسیاری در اروپا، آسیا و آمریکا صادر می کنند.

کاربرد اصلی این دستگاه چاپ برای چاپ کتاب و برگه بوده و شما می توانید از آن برای چاپ فایل های مختلف استفاده کنید. میزان ولتاژ و جریان مورد استفاده این دستگاه 220 تا 240 ولت و فرکانس 50 تا 60 هزتر بوده، بنابراین با شبکه برق داخلی ایران سازگار بوده و شما می توانید در تمامی مراکز اداری از آن استفاده کنید.

مشخصات دستگاه ریسوگراف ez370

این دستگاه چاپ دارای ویژگی های فنی و کلی است که بهتر است قبل از خرید آن، با آن ها آشنا شده و آن ها را با نیازهای کاری خود مقایسه کنید. در صورتی که این دستگاه می تواند پاسخگوی نیازهای کاری شما باشد، بدون شک می تواند یک انتخاب مناسب و ایده آل باشد.

سرعت و کیفیت چاپ

سرعت و کیفیت چاپ دو فاکتور بسیار مهم و تعیین کننده در سنجش میزان کارکرد دستگاه است. بعد از چاپ فایل های مختلف شما نیاز دارید نسخه کپی شده به اندازه کافی وضوح و کیفیت داشته باشد تا بتوانید تمامی جزئیات را روی آن دیده و نقطه ابهامی نداشته باشد. از طرف دیگر سرعت کاری دستگاه بر اساس تعداد برگه های چاپ شده در هر دقیقه باید بتواند پاسخگوی حجم کاری شما بوده و بتوانید در هر روز تعداد مورد نیاز برگه های کاری خود را چاپ کنید.

سرعت چاپ ریسوگراف از دستگاه های فتوکپی اداری بالاتر بوده و شما می توانید در هر دقیقه بیش از 100 برگه را با آن ها چاپ کنید. ریسوگراف ez370 همانند دستگاه های مشابه کیفیت و سرعت چاپ قابل قبول و استانداردی دارد. با استفاده از این دستگاه چاپ می توانید در هر دقیقه بین 60 تا 130 برگه را متناسب با نیازتان چاپ کنید. کیفیت چاپ در این ریسوگراف نیز 600 dpi بوده و شما می توانید با توجه به نیازتان جزئیات مورد نظر را در نسخه های کپی شده ببینید.

نوع و سایز کاغذهای مورد استفاده

یکی دیگر از ویژگی های اصلی تمامی دستگاه های چاپ از جمله ریسوگراف ها، نوع و سایز کاغذهایی است که می توانید به عنوان ورودی و برای چاپ در دستگاه قرار دهید. با استفاده از ریسوگراف ez370 شما می توانید برگه های مختلف در جنس های مختلف کاهی، مقوایی و کاغذی را در دستگاه قرار داده و آن ها را چاپ کنید. وزن کاغذهایی که می توانید در دستگاه قرار دهید، بین 46 تا 210 گرمی بوده و شما از این لحاظ نیز هیچ محدودیتی ندارید.

اندازه کاغذ کپی توسط دستگاه نیز دارای سایز 148*100 میلی متر و 432*310 میلی متر بوده و می توانید با استفاده از این دستگاه جزوات، کتاب ها، دفترچه ها و نسخه های مختلف با سایزهای مختلف را کپی کرده و آماده کنید.  سایز قطع برگه در این دستگاه نیز با توجه به کاربرد آن کاملا متناسب و استاندارد بوده و شما می توانید برگه های کپی شده را تا سایز A3 قطع کنید.

امکانات جانبی

همانند دیگر دستگاه های چاپ، امکانات جانبی می تواند تا حد زیادی بر کارایی دستگاه تاثیر گذاشته و شما می توانید با استفاده از آن ها دقت و سرعت کار خود را چند برابر کنید. قابلیت ذخیره خودکار ADF  در این دستگاه چاپ به شما کمک می کند از نسخه اصلی برای چاپ چندین برگه استفاده کرده و نیازی به استفاده مداوم از نسخه اصلی برای چاپ های متوالی نباشید.

قابلیت اتصال به کامپیوتر ویژگی جانبی ریسوگراف ez370 است که شما می توانید فایل های مورد نیازتان را با سرعت بالا انتقال داده و از آن ها چاپ بگیرید. یکی دیگر از ویژگی های بسیار مهم در این ریسوگراف، قابلیت اضافه کردن سیلندر برای چاپ دو رنگ و بیشتر است. با استفاده از این قابلیت می توانید از فایل های مورد نیازتان در رنگ های مختلف چاپ گرفته تا نسخه کتاب، تراکت، سالنامه و غیره چاپ شده کاملا مطابق با نظر و سلیقه شما باشد. استفاده از یک رنگ بیشتر به شما این امکان را می دهد که بتوانید تنوع بیشتری در کار خود داشته باشید.

قابلیت بزرگ نمایی و کوچک نمایی از دیگر ویژگی های این دستگاه چاپ است که به کمک آن می توانید روی بخش های خاصی از فایل های بزرگ زوم کرده و تنها آن را چاپ کنید. همچنین می توانید فایل های حجیم را کوچک نمایی کرده و آن را روی برگه های کوچک چاپ کنید. قابلیت بزرگ نمایی در دستگاه های چاپ تا حد زیادی کاربرد دستگاه را تا حد زیادی افزایش می دهد.

سیستم های محافظتی و قابلیت چاپ

از آن جا که ممکن است در محل کار تعداد افراد زیادی با ریسوگراف ez370 کار کنند شما می توانید اقدامات محافظتی مختلف را جهت جلوگیری از سو استفاده و بروز هرگونه مشکل انجام دهید. در این دستگاه می توانید برای افرادی که از آن استفاده می کنند رمز عبور گذاشته تا هر کسی توانایی استفاده از آن را نداشته باشد. این قابلیت در محیط های اداری بزرگ با پرسنل فراوان بسیار تاثیرگذار و مناسب بوده و شما می توانید برای تعداد 99 نفر رمز عبور قرار دهید.

شاید در نگاه اول تنها کاربرد ریسوگراف چاپ تراکت، سالنامه و غیره در تیراژهای بالا باشد، اما جالب است بدانید با استفاده از دستگاه چاپ ریسوگراف ez370 شما می توانید کتاب ها و جزوات مورد نیازتان را نیز به راحتی چاپ کنید. در واقع با توجه به کاربردهای این دستگاه، شما می توانید آن را برای ادارات، دانشگاه ها و مدارس و مراکز چاپ و نشر مختلف تهیه کنید.

ویژگی دستگاه ریسوگراف ez370

یکی دیگر از ویژگی های دستگاه های چاپ که حتما هنگام خرید باید به آن توجه نشان دهید، زمان ابتدایی آغاز به کار دستگاه است. در واقع بعد از اتصال به برق دستگاه، باید چند ثانیه به آن زمان داده تا دستگاه قطعات داخلی خود را هماهنگ و آغاز به کار کند. این مقدار در دستگاه های چاپ مختلف از جمله ریسوگراف ها بین 20 ثانیه تا بیش از یک دقیقه است. در ریسوگراف ez370 این مقدار تا کم ترین حد ممکن کاهش پیدا کرده و تنها در 20 ثانیه دستگاه آماده به کار می شود.

در کنار ویژگی های الکتریکی ولتاژ و فرکانس این دستگاه چاپ که کاملا با شبکه برق این تناسب دارد، جریان مصرفی این دستگاه چاپ نیز 1.3 آمپر می باشد. این میزان جریان باعث کاهش توان مصرفی شده و حتی با وجود ساعت ها کار روزانه شما هزینه برق زیادی در آخر ماه پرداخت نخواهید کرد.

مزایا و معایب ریسوگراف ez370

در بخش های بالا به طور کامل با ویژگی ها و مشخصات فنی ریسوگراف ez370 آشنا شدید. اما به صورت اختصاصی اگر بخواهیم یک یا چند ویژگی را به عنوان مزایا و معایب این دستگاه معرفی کنیم، تصمیم گیری برای خرید و انتخاب این دستگاه بدون شک راحت تر خواهد بود. یکی از مهم ترین ویژگی های این دستگاه چاپ کاربری متنوع و گسترده آن است که می توانید برای چاپ اسناد مختلف مانند تراکت، سالنامه، کارت ویزیت، کتاب و غیره استفاده کنید. در واقع این دستگاه چاپ می تواند بسیاری از نیازهای کاری شما را برطرف کند.

در کنار مزایای بسیار این دستگاه چاپ می توان گفت، در صورتی که برای چاپ به دنبال یک دستگاه با کیفیت چاپ بسیار بالا هستید، شاید دستگاه های چاپ دیگر گزینه های مناسب تری برای شما باشد. کیفیت های چاپ 1200  و 2400  دی پی آی بدون شک می توانند جزئیات بیشتری در چاپ را به نمایش بگذارند.

خرید دستگاه ریسوگراف ez370

خرید این دستگاه چاپ همانند دیگر دستگاه های موجود در بازار می تواند همراه با امکانات جانبی و یا بدون آن ها باشد. همانطور که در بخش های بالاتر نیز اشاره شد، شما می توانید از سیلندر اضافه برای چاپ با تعداد رنگ بیشتر استفاده کرده و یا از قابلیت ذخیره خودکار ADF برای چاپ تعداد زیاد برگه بدون نیاز به نسخه اصلی استفاده کنید. خرید همراه با امکانات جانبی از طرفی سرعت و دقت عمل شما را بالا می برد، اما از طرف دیگر برای خرید باید هزینه بیشتری پرداخت کنید.

برای خرید ریسوگراف ez370 همانند هر دستگاه دیگری می توانید از خرید حضوری و یا اینترنتی استفاده کنید. در خرید اینترنتی شما محدودیت زمانی و مکانی نداشته و می توانید دستگاه مورد نظرتان را در هر زمان و از هر شهر دیگری سفارش دهید. البته حتما به این مساله توجه کنید که فروشگاه اینترنتی معتبر بوده و دستگاه خریداری شده را همراه را گارانتی و ضمانت نامه به شما تحویل دهد. 

قیمت دستگاه ریسوگراف ez370

قیمت دستگاه ریسوگراف ez370 به فاکتورها و موارد مختلفی وابسته است. یکی از این فاکتورها خرید دستگاه همراه با امکانات جانبی و یا بدون آن ها است. مساله مهم و تاثیرگذار دیگر بر قیمت این دستگاه چاپ نوع استوک، آکبند و یا بازسازی شده دستگاه است. این دستگاه چاپ به هر سه صورت در فروشگاه های آنلاین و حضوری وجود داشته و شما می توانید با توجه به بودجه و نیاز خود یکی از آن ها را تهیه کنید.

جهت اطلاع از نوع این دستگاه ها و قیمت آن ها بهتر است بدانید که دستگاه های بازسازی شده معمولا دستگاه هار ارجاعی به کارخانه سازنده هستند که یکی از قطعات آن ها معیوب است. قطعه معیوب با قطعه سالم جایگزین شده و سپس به عنوان دستگاه بازسازی شده مجددا به بازار با قیمت پایین تر بازگردانده می شود.

دستگاه های استوک نیز همانطور که می دانید دستگاه های دست دومی هستند که تنها چند سال از کارکرد آن ها گذشته و بنا به دلایل مختلف مانند ارائه مدل جدید کنار گذاشته می شوند. این دستگاه ها کیفیت کار خود را تا حد زیادی حفظ کرده اما با قیمتی بسیار پایین تر از نوع آکبند به کشورهای دیگر از جمله کشورهای آسیایی فروخته می شوند.

جمع بندی و سفارش ریسوگراف ez370

با توجه به تمامی موارد و نکات ذکر شده در بالا شما از دستگاه چاپ ریسوگراف ez370 می توانید در اداره، مدرسه و دانشگاه ویا مراکز چاپ و نشر خود استفاده کنید. این دستگاه چاپ با سیستم امنیتی مناسب و قابلیت رمزگذاری برای 99 نفر، سرعت و کیفیت چاپ بالا، امکانات جانبی بسیار می تواند یک گزینه انتخاب مناسب برای شما باشد.

کپی ایران یک فروشگاه آنلاین و اینترنتی فروش دستگاه های اداری است که وارد کننده دستگاه های چاپ در برندها و مدل های مختلف به صورت استوک، آکبند و بازسازی شده است. تمامی دستگاه های چاپ این فروشگاه اصل و اورجینال بوده و همراه با گارانتی و ضمانت نامه به شما تحویل داده می شود. شما برای خرید ریسوگراف ez370  یا هر دستگاه چاپ دیگر می توانید به سایت شرکت مراجعه کرده و به راحتی دستگاه مورد نظر خود را برای خرید سفارش دهید.

ریسوگراف RZ370، امروزه به یکی از محصولات پرچم دار مارکت جهانی در صنعت چاپ دیجیتال تبدیل شده است. تلفیق پرینتر و دستگاه کپی که هر کدام از نمونه های مشابه خود هم سریعتر هستند و هم دامنه کاربری وسیع تری را شامل میشوند، ارمغان RZ370 برای شماست. کیفیت عالی، سرعت خارق العاده و شبکه پذیر بودن (توانایی فرمان گرفتن از شبکه های اشتراک منابع مثل شبکه اتصال محلی) در کنار قیمت مناسب این دستگاه ( بخصوص قیمت استوک)، از دیگر نکات مثبت این ماشین دوست داشتنی است.

محبوب برای هر کاربر و هر استفاده ای

این ریسوگراف میتواند تا 120 برگ در هر دقیقه کپی گرفته و پرینت کند، آن هم بر روی مجموعه گوناگونی از زمینه ها من جمله کارت شناسایی، پاکت نامه یا حتی برخی از لوازم التحریر. شاید همین همه کاره و به نوعی همه فن حریف بودن ریسوگراف RZ370 باعث شده است که این دستگاه به یکی از ارزشمندترین ماشین ها در هر اداره و سازمانی تبدیل شود. از مدارس و کتابخانه ها گرفته تا کتابفروشی و چاپ خانه ها و سازمان های اداری.

با قوی تر شدن اتصالات کامپیوترهای شخصی و یا نوت بوک ها، بسیاری از دستگاه های کپی نتوانستند خود را پا به پای کامپیوترها پیش بیاورند. ولی با یک اتصال ساده به کامپیوتر شما میتوانید وضعیت ورودی، میزان مواد مصرفی و خروجی RZ370 را کاملا تحت کنترل داشته باشد.

پیکربندی دستگاه

ریسوگراف RZ370 عمدتا ساخت چین، مالزی یا ژاپن می باشد. مجهز به یک سینی قرار گیری کاغذ با ظرفیت 1000کاغذ است. صفحه چاپ و اسکن آن 1.5 سانتی متر بزرگ تر از برگ A3 بوده و بر روی آن خطوطی میباشد که نشان میدهد چگونه از کاغذهایی با ابعاد کوچکتر (حداقل A5) اسکن بگیرید. جلوی دستگاه درب کوچکی است که پس از باز شدن می توانید درون آن تیوب کپی، لامپ کاتدی فلوئورسانس، و سطل کوچک کارتریج (یا جوهر مایع) را مشاهده کنید.

در صورت تمایل میتوانید با افزودن یک سیلندر دیگر هنگام خرید دستگاه، تا 2 رنگ کپی بگیرید. از جمله آپشن ها و امکانات اختیاری دیگری که مبنی بر سفارش شما میتوانند به دستگاه افزوده شوند مواردی چون داکت اتصال به کامپیوتر و سیستم تغذیه خودکار اسناد (ADF) قابل اشاره است.

سیستم نظارت و کنترل دیجیتال

در یک طرف و در بالای دستگاه نیز میتوان کنترل پنل و نمایشگر دستگاه را دید. دکمه های متعددی که اطراف نمایشگر تعبیه شده اند به منظور سهولت کاربری میباشند و به هیچ عنوان مزاحمت یا دشواری اضافه ای ایجاد نمیکنند. درصورت احساس راحتی با دکمه های کمتر، کافیست کلید ساده ساز را بفشارید.

همچنین میتوانید پنل شمارشگر را نیز بعنوان یک قابلیت اختیاری بر روی دستگاه خود داشته باشید تا به شما در امر محاسبه قیمت و کنترل مواد مصرفی کمک کند. اگرچه میتوان با کمک یک برنامه ساده در کامپیوتر نیز وضعیت امور در حال انجام در ریسوگراف را رصد کرد.

تشریح عملکرد

شاید بتوان اصلی ترین فناوری اسکن دستگاه را پردازش تصویر آن دانست. کامپیوتر و پردازشگر نهفته در دستگاه به نحوی برنامه نویسی شده است که مبتنی بر یک شبکه عصبی یادگیری ماشین کار کند. ریسوگراف RZ370 در هر مرحله از اسکن، اسکن تهیه شده را با مدل خود مقایسه کرده و بر اساس Error – Correction، اسکن خود را مرتبا ارتقا میدهد.

سادگی مکانیسم عمل کردن دستگاه و همچنین دستگاه وری ساده آن سبب شده است تا طول عمر ریسوگراف RZ370 به نحو قابل ملاحظه ای بالا رود. لذا خرید استوک های دستگاه نسبت به ریسوگراف های نو بسیار پرطرفدارتر و عقلانی تر میباشد.

RZ370، انتخاب برترین ها

فرآیند فوق در کپی نیز تکرار میشود و به این شکل یک شبکه کنترل چند باره شکل می گیرد که نهایت کیفیت ممکن را در اسکن و کپی این دستگاه می توان شاهد بود. بر روی این ریسوگراف تست های کیفیت سنجی متعددی انجام شده است که نتیجه عمده این تست ها موفقیت آمیز و رضایت بخش بوده است.

ریسوگراف RZ370 با داشتن بالاترین تعداد گواهی نامه و تاییدیه نسبت به دستگاه های کپی و اسکنر مشابه، از قابل اعتماد ترین ریسوگراف های بازار کنونی می باشد. 23 تاییدیه و تست موفقیت آمیز تحت قوانین اتحادیه اروپا منجر به تایید رعایت 23 استاندارد صنعت چاپ اروپا شد. در آفریقا و خاورمیانه نیز فعالیت این دستگاه راضی کننده بوده و منجر به کسب 3 گواهی نامه در این مناطق شده است

ویژگی ها و خصوصیات

ریسوگراف RZ370 جدا از قابلیت هایی که می توانید به صورت شخصی سازی شده به آن اضافه کنید، دنیایی از امکانات منحصر به فرد و مطابق با جدیدترین و به روز ترین تکنولوژی ها را داراست. امکاناتی که نه تنها به خودی خود و به صورت انفرادی برای بسیاری از اوامر کافی هستند، بلکه استفاده از آنها به صورت تلفیقی دست شما را باز تر نیز می کند.

مطالعه کاتالوگ دستگاه و مشاهده فیلمهای آموزشی که در اختیار شما عزیزان نیز گذاشته می شود می تواند در استفاده هر چه بهینه تر از دستگاه موثر باشد. همچنین در صورت بروز هرگونه پیغام خطا، دیتابیس کاملی از رفع ایراد های این خطا ها موجود می باشد.

اقتصادی، هم در خریداری و هم در نگهداری

هزینه کپی گرفتن با RZ370 به شدت پایین و مقرون به صرفه میباشد. این ریسوگراف برخلاف اغلب دستگاه های کپی معمول، با افزایش تعداد کپی هایی که به عنوان خروجی تحویل میدهد، در مجموع فرآیند مقرون به صرفه تری را رقم میزند. چراکه شما یک بار هزینه صرف کپی کردن اطلاعات سند اولیه میکنید و بعد از آن هزینه صرف شده را بین تعداد کپی های خود تقسیم میکنید.

به فکر محیط زیست هستید؟ RZ370 هست

همچنین پنل شمارشگر دستگاه با توجه به تعداد کپی ها و مواد مصرفی استفاده شده طی فرآیند کپی گرفتن، به شما در مدیریت هزینه ها کمک شایانی خواهد کرد. شما می توانید پنل شمارشگر را به صورت یک آپشن جداگانه خریداری و به دستگاه خود اضافه کنید.

ریسوگراف RZ370 از جوهرهای گیاهی پایدارشده استفاده میکنند که هیچ نشر شیمیایی خطرناکی از خود ندارند. تمام قسمت های مکانیزه دستگاه قابل بازیافت میباشند و پرینتر ریسو چیزی در حدود یک لامپ حبابی معمولی انرژی مصرف میکند. همه اینها به این معناست که هم از طبیعت دوستانه بودن دستگاه خود و هم از سوی دیگر، از کم هزینه بودن دستگاه خود آسوده خاطر باشید!

اولین تجربه تان است؟ مشکلی نیست!

رابط کاربری و محیط فرمان دهی به RZ370 آنقدر راحت و کاربرپسند شده است که حتی اگر تجربه ای در زمینه کپی یا پرینت گرفتن ندارید هم می توانید به سادگی هرچه تمام با دستگاه کار کنید. شما می توانید با به آرامی باز کردن درب جلویی دستگاه کاملا آسان، تمیز و بی دردسر رنگ ها و کارتریج دستگاه را تعویض نمایید. صفحه کنترل و کلید ساده ساز نیز از دیگر مزیت های دستگاه هستند.

نمایشگری که روی بدنه دستگاه تعبیه شده است مقدار باقی مانده و مصرف شده از جوهر و کارتریج را در هر لحظه به شما نشان میدهد. همچنین به منظور به حداقل رساندن هدر رفت کاغذ و جلوگیری از چاپ های بریده بریده، ریسوگراف RZ370 به محض تشخیص کافی نبودن کارتریج برای چاپ صفحه بعد، به صورت خودکار متوقف میشود.

قابل اعتماد، برای همه کاربرها

ریسوگراف RZ370 از تکنولوژی STPP (مسیر انتقال مستقیم کاغذ) بهره میبرد. STPP، هرگز به کاغذها یا اسنادی که در دستگاه قرار گرفته اند اجازه انحراف از مسیر حرکت اصلی یا دچار اعوجاج شدن نمیدهد. مهندسی حساس و ظریف این فناوری شما را از آماده شدن بی عیب و نقص کپی ها درست در وقت معین شده، آسوده خاطر میکند.

امروزه با توجه به سرعت بالای انتقال اطلاعات و نیاز تقریبا همیشگی به کپی یا چاپ، حضور یک دستگاه ریسوگراف تقریبا برای هر مجتمعی ضروری شده است. قابلیت اتصال ریسوگراف RZ370 به شبکه های محلی مثل LAN، یا شبکه انتقال اطلاعات داخل یک دانشکده یا یک اداره، این امکان را به شما می دهد که با تهیه حداقل تعداد از ریسوگراف، بیشترین کاربر ممکن را پشتیبانی کنید.

کمترین ماتی و سایه

قابلیت اسکن با تنوع بالای Flatbed در کنار سیستم کنترل دیجیتال و پردازش تصویر دستگاه، به شما تصویری با حداقل سایه میدهد. با تلفیق پردازش تصویر و امکان ویرایشی که دستگاه در اختیار شما می گذارد، شما می توانید حتی از حضور کوچک ترین سایه ها مثل سایه باز شدگی کتاب نیز جلوگیری کنید.

آمیزه ای از سرعت، دقت و نوآوری

دقت کپی 600dpi که به نوبه خود یک انقلاب در صنعت چاپ است، یکی از ویژگی هایی است که مدل RZ370 را از مدل های مشابه خود متمایز میکند. قابلیت زوم تا 71درصد، 300DPI وضوح کپی، اسکن و پرینت نیز از دیگر موارد تمایز این مدل است.

خطوط نرم و بدون مرزهای تیز هستند. همچنین عکسها و گرادیان های رنگی نیز کاملا طبیعی و به طور یکنواخت کپی میشوند. سیستم چندبار کنترلی که طی فرآیند کپی کیفیت خروجی دستگاه را ارزیابی میکند، خود به وسیله میزان کیفیت خروجی اصلاح شده و ارتقا می یابد.

لحظه ای را نیز تلف نکنید، وقت طلاست

کافیست تا 23 بشمارید تا ریسوگراف RZ370 اولین کپی خود را به شما تحویل دهد. بعد از اولین کپی فقط 8 دقیقه طول میکشد تا هزارمین کپی نیز آماده شود! جالب تر آنکه ظرفیت سینی ورودی-خروجی کاغذ دستگاه 1000 برگ کاغذ میباشد و در عین حال، میتواند بر روی 999 برگ کاغذ پشت سر یک دیگر و بدون وقفه کپی کند.

سرعت خارق العاده این ریسوگراف را در کنار تعویض سینی کاغذ و کارتریج آسان آن تصور کنید و به نتیجه فکر کنید. کافیست آپشن ها دستگاه خود را کمی ارتقا دهید و پتانسیل واقعی را مشاهده کنید. RZ370 میتواند تا 15هزار برگ پشت و رو را در یک ساعت کپی کند!

جمعبندی

نسل جدید ریسوگراف های شرکت ریسو انقلابی در صنعت چاپ و کپی و به طور خاص ریسوگرافی ماشینیزه به راه انداخته اند. مدل RZ370 نیز نه تنها از این پیشرفت مستثنی نیست بلکه به یکی از محبوب ترین و پراستفاده ترین پرچمدار ها نیز تبدیل شده است. 

آرشیو فیمهای آموزشی

 RZ 370 ep توضیح مختصری در مورد دستگاه ریسو گراف

RZ 370چاپ کاغذ الوان با ریسو گراف

rz 370تست چاپ از عکس ونهایت کیفیت ریسو گراف

RZ 370 چاپ برروی نازکترین کاغذ ۴۰گرم با دستگاه چاپ ریسو گراف

RZ370  ep  نحوه تعویض پد دستگاه ریسو گراف

RZ.370 ep  بیو گرافی دستگاه چاپ ریسو گراف ونشریح مختصری از آن

RZ 370 ep چاپ با نهایت سرعت ریسو گراف 

RZ 370 ep نحوه پیرنت در دستگاه ریسو گراف 

RZ 370 ep  تشریح دستگاه چاپ ریسو گراف

RZ 370 ep  توضیح مختصری در مورد دستگاه ریسو گراف

انواع دستگاه های فتوکپی لطفا کلیک کنید

انواع دستگاهای فتوکپی رومیزی  لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاه های فتوکپی ایستاده لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای فتوکپی تکثیر انبوه لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای ریسوکراف RZ لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای ریسوگراف MZ لطفا کلیک کنید

انواع دستگاهای ریسوگراف RP لطفا کلیک کنید

انواع دستگاهای ریسوگراف EZ لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای ریسو گرافهای رنگی لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای پلاتر های رنگی  لطفا کلیک کنید

انواع دستگاهای لمینت لطفا کلیک کنید 

انواع کاترهای دستی و برقی لطف کلیک کنید

انواع دستگاهی صحافی لطفا کلیک کنید 

انواع دوخت لطفا کلیک کنید 

انواع تونر و مواد مصرفی لطفا کلیک کنید  

سرعت چاپ 120 برگ در دقیقه
دقت پیرنت 600Dpi
دهنه a3
سطح چاپ A4, A3, B4
سال تولید 2005
کشور سازنده چین, ژاپن, آمریکا
سورتر اختیاری
لارج باکس اختیاری
برد پرینتر اختیاری
فکس ندارد
اسکن به فایل(Scan To File) ندارد
برد اسکنر تخت
ظرفیت سینی کاغذ 1000
قابلیت تغذیه خودکار(ADF) اختیاری
توان کار ماهانه بدون محدودیت
قابلیت کپی دارد
نوع کارتریج جوهر
کارکرد کارتریج مشکی 25000هزار برگ
نوع پورت ارتباطی USB 3, USB 2, Ethernet
قابلیت چاپ مستقیم دارد
اسکن همزمان پشت رو 0
این دستگاه برای تکثیر انبوه پیشنهاد می شود بله
سرعت کپی رنگی 120برگ در دقیقه

دستگاه استوک به محصولاتی گفته میشود که دوره ۳ الی ۵ ساله استفاده از آنها در کشور های اروپایی و آمریکایی گذشته است. البته مدت زمان استفاده در هرکشورنسبت به قوانین موجود در آن کشور فرق می کند. بر اساس قوانین کشورهای اروپا و آمریکایی دستگاه های استوک باید از رده خارج شوند. سپس دستگاه هایی که کار کرد آنها کم باشد و قابل بازسازی باشند به کشورهای آسیایی و جهان سوم واگذار می شوند. این دستگاه ها پس از جنرال سرویس کاملا قابل استفاده می باشد. به این دستگاه ها، اصطلاحا استوک گفته می شود.

دستگاه استوک بر دو نوع می باشد

  1. استوک سرویس شده
  2. استوک بازسازی شده

دستگاه استوک سرویس شده

دستگاه های که برروی لیست استوک قرار می گیرند. کنترول و رفع ایراد می شوند و سپس برای خریداران ارائه می گردند.

دستگاه استوک باسازی شده

دستگاه های که بر روی لیست استوک قرار می گیرند بعد از سرویس و کنترل نهایی تمامی مواد مصرفی دستگاه با مواد مصرفی آکبند جایگزین می شوند. این مواد در دستگاهای فتوکپی شامل تونر، هیتر کامل، ترانسفر و ایمیجها که همان یونیت دارم می باشد و در دستگاهای ریسو گراف شامل سیلندر و در دستگاهای پلاتر شامل هد، نوار اینکودر و اینک ساکریشین و کارتریج مرکب می باشد. دستگاه های استوک باسازی شده کیفیت بسیار بالایی از نظر کیفیت کار و مدت زمان استفاده دستگاه نسبت به استوک های معمولی دارند و همسان دستگاه آکبند می باشند.

منظور از دستگاه استوک بازسازی شده چیست؟

یک دستگاه استوک معمولی ممکن است دارای ایراداتی باشد. در این شرایط قطعات دستگاه تعویض می شوندو دستگاه کیفیتی به مانند آکبند را خواهد داشت. دستگاه استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه آکبند هزینه ای بسیار پایین تری خواهد داشت و مقرون به صرفه تر است. در زمان خرید دستگاه استوک چندین مورد دارای اهمیت هستند: ۱- پایین بودن کنتور دستگاه (همان کارکرد) ۲- مواد مصرفی دستگاه. ۳-تاریخ تولید دستگاه (از تاریخ تولید دستگاه بیش از سه سال نگذرد.) ۵- ضمانت نامه خرید 6- نصب وراه اندازی دستگاه توسط متخصصین شرکت خریداری شده.

قیمت دستگاه استوک

قیمت گذاری دستگاه استوک با توجه به کیفیت و شرایط دستگاه تعیین میشود. هر چه دستگاه کارکرد کمتری داشته باشد و شرایط آن بهتر باشد، طبیعتا قیمت بالاتری خواهد داشت. بنابراین دستگاه استوک با مدل و مارک مشخص با توجه به وضعیت دستگاه دارای قیمت های متفاوتی خواهد بود. در زمان خرید دستگاه های استوک توجه داشته باشید هرچه قطعات اصلی در حالت بهتری قرار داشته باشند کیفیت بالاتری را شاهد خواهید بود.

دستگاه آکبند چیست؟

دستگاه آکبند به محصولاتی گفته می شود که تا کنون مورد استفاده قرار نگرفته باشند و اصطلاحا نو باشند. این دستگاه ها به نسبت دستگاه استوک از قیمت بالاتری برخوردار هستند و زمان زیادی از تولید آنها نگذشته است.اگر مشکل نقدینگی نداشته باشیدحتما  اولویت خرید دستگاه آکبند می باشد .

دستگاه استوک بخریم و یا آکبند بخریم ؟

دستگاه های استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه های آکبند از قیمت بسیار مناسبتری برخوردار هستند و در زمان بازسازی کیفیت آنها به مانند دستگاه آکبند می باشد، لذا بسیار مقرون به صرفه تر هستند. می توانید با هزینه ای بسیار پایین تر این محصولات را خریداری کرده و با همان کیفیت آکبند استفاده کنید. دستگاه استوک باسازی شده را تنها ازشرکتهای معتبر تهیه فرمایید.

از آنجایی که کیفیت و شرایط محصول در زمان خرید یک دستگاه استوک بسیار مهم است، باید آنرا از فروشنده معتبر تهیه کنید. کپی ایران با سابقه ای طولانی در فروش و ارائه خدمات، ضمانت کیفیت برای کلیه محصولات فروخته شده ارائه می کند. لذا می توانید از تناسب کیفیت و قیمت محصول اطمینان کامل را داشته باشید. ما پس از بررسی و تست کامل بر روی دستگاه، آن را به مشتریان محترم ارائه می کنیم. این تست و بررسی با رعایت بالاترین استاندارد ها صورت می گیرد، لذا می توانید یک خرید مطمئن و با هزینه مناسب را تجربه کنید.

نظرات

تضمین بهترین قیمت
 
تضمین بهترین قیمت چیست؟

ما تضمین می‌کنیم محصولات عرضه شده در کپی ایران با گارانتی اصل، بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی در سراسر کشور است. اگر پس از خرید از کپی ایران، متوجه شدید فروشگاهی همان کالا را با شرایط یکسان و قیمتی پایین‌تر ارائه می‌دهد، می‌توانید درخواست استفاده از «تضمین بهترین قیمت» را ارسال و در صورت تایید، اختلاف قیمت آن را به طور کامل از ما دریافت کنید.
چه شرایطی دارد؟

برای ارائه درخواست تضمین بهترین قیمت باید شرایط زیر وجود داشته باشد:

    مدل یکسان: محصولات باید از نظر ویژگی‌های فنی، رنگ، امکانات و قابلیت‌ها یکسان باشند.
    کالای اصل: از آنجایی که همه کالاهای موجود در کپی ایران اصل هستند، درخواست کالاهای غیر اصل رد خواهد شد.

3. گارانتی اصل و یکسان: کالاهای مورد مقایسه باید گارانتی و خدمات پس از فروش اصل و یکسان داشته باشند، زیرا نوع و کیفیت خدمات گارانتی‌های مختلف بر قیمت آنها نیز تاثیر می‌گذارد.

    لوازم جانبی اصلی در بسته‌بندی کارخانه: کپی ایران همه لوازم و قطعات همراه کالا که از طرف شرکت سازنده ارائه می‌شود را بدون تغییر یا کم و کاستی به مشتری تحویل می‌دهد. بنابراین محصولاتی که در سایر فروشگاه‌ها ارائه می‌شوند، در صورتی امکان مقایسه خواهند داشت که لوازم جانبی و قطعات اصل و با کیفیت به همراه داشته باشند.

5. یکسانی شرایط برای کالاهایی که دارای تاریخ تولید یا انقضا هستند، شامل تاریخ مصرف نیز می‌شود.

    فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های مجاز: مرجع مقایسه قیمت باید فروشگاه مجاز و وب‌سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت باشد.
    کالا برای فروش موجود باشد: کالا باید در زمان ارائه درخواست به کپی ایران در سایت یا فروشگاه موردنظر برای فروش موجود و قابل خریداری باشد.

8. با توجه به رسمی بودن فاکتورهای کپی ایران، فاکتور فروشگاه فیزیکی یا اینترنتی مورد مقایسه نیز باید رسمی و دارای کد اقتصادی و 9% مالیات بر ارزش افزوده باشد.

9. با توجه به لزوم یکسان بودن شرایط مقایسه، اگر لحاظ کردن مواردی مانند هزینه حمل و نقل یا مالیات بر ارزش افزوده، قیمت اولیه اعلام شده توسط فروشنده یا فروشگاه اینترنتی مورد مقایسه را تغییر دهد، ملاک مقایسه قیمت کپی ایران، مبلغ نهایی پرداخت شده توسط خریدار خواهد بود.

10.درمورددستگاهای استوک ملاک شرایط مذبور می باشد .

1.مدل دستگاه

2.آپشن های مورد نظر

3.کارکرد دستگاه یعنی دارای شناسنامه باشد که دستگاه مذبور در کجا کار کرده وچه قطعاتی در چه کارکردی تعویض شده است

4.زمان فروش مواد مصرفی آکبند برای شما تحویل داده شده است یا خیر

چگونه درخواست بفرستید؟

مدارک زیر را همراه فاکتور خود، به آدرس ایمیل www.copyir@yahoo.comارسال کنید:

1. پیش‌فاکتور فروشگاه به صورت عکس یا فایل اسکن شده؛ پیش فاکتور باید:

- شامل نام فروشگاه، اطلاعات تماس، آدرس و مهر فروشگاه، نام خریدار، تاریخ و مدت اعتبار پیش فاکتور، اطلاعات محصول و نام گارانتی مربوط به آن باشد.

- تا 24 ساعت بعد از زمان ارسال ایمیل توسط مشتری دارای اعتبار  و کالا در آن فروشگاه موجود و قابل خریداری باشد.

- صرفا برای همان محصول به صورت تکی باشد.

2. در فروشگاه‌های اینترنتی، کافی‌ست آدرس فروشگاه اینترنتی و لینک مستقیم صفحه کالای مورد مقایسه به آدرس ایمیل ذکر شده ارسال شود. بدیهی است که اگر به وب سایت‌های مرجع مقایسه قیمت لینک داده شود، ایمیل ارسالی قابل بررسی نخواهد بود.

چه زمانی درخواست بفرستید؟

درخواست مشتری باید حداکثر تا 48 ساعت بعد از فاکتور شدن سفارش، ارسال شود.

بررسی ثبت درخواست تا حداکثر 3 روز کاری انجام می‌شود.

پس از ارسال استعلام و در صورت تایید قیمت پایین‌تر، اضافه مبلغ پرداخت شده را به حساب شخص واریز می‌کنیم.

سوال دارید؟

با شماره تلفن 04137253034 – داخلی 8 (خدمات پس از فروش) تماس بگیرید.
 
قوانین

در صورت مشاهده تخلف یا تلاش برای سوءاستفاده از این طرح، حق عدم پذیرش آن درخواست برای کپی ایران محفوظ است.

کپی ایران می‌تواند در هر زمان به تشخیص خود شرایط تضمین بهترین قیمت را تغییر داده و یا ارائه آن را متوقف کند

 

ایرادات ریسوگرا ف Rz200 بر اساس کد می باشد ما برا ی سهولت کار بران تمامی کدهای را در اختیار عزیزان قرار می دهیم

A01-201 Master-positioning sensor does not go ON even after the write pulse motor is activated during the master-positioning, master-cut, ormaster-loading operation  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
A01-202 Master-positioning sensor does not go OFF even when the write pulse motor is reversed during the master-positioning or at start ofmaster-making operation  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
A01-206 Timeout error during master-making operation
A01-211 Master-positioning sensor is ON during standby  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
A01-214 Master-positioning sensor is ON at the start of master making  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
A01-215 Faulty gate-array control for the write pulse motor (motor does not stop within set time)
A02-509 Master-loading sensor was OFF when the master was checked at a specified drum angle during the master-loading oper201ation  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
A04-303 Master-disposal jam sensor was OFF at both 120 and 180 degrees drum angle  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
A04-314 Master-disposal error (recovery error)  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
A05-304 Master-disposal jam sensor was ON at the completion of the master-disposal operation  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
A05-312 The master-disposal jam sensor was ON at the start of master-making operation  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
A05-315 The master-disposal jam sensor was ON when the master disposal box was set in the machine  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
A06-403 Paper-feed-tray upper or lower safety switch is OFF  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
A07-409 Paper-ejection sensor was OFF when the paper should have arrived, and the paper sensor was ON when the machine stopped (Papermisfeed)  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
A07-412 Paper sensor was OFF three times in succession when a paper misfeed was detected (paper misfeed)  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
A07-413 Paper sensor was ON when the paper should have left the paper sensor (long-length paper mode error)  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
A07-418 The paper sensor was ON at the start of machine operation when the START button was pressed  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
A07-429 Paper feed error (recovery error)  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
A07-432 Paper sensor was ON when the machine went into paper feed retry movement after a paper misfeed  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
A08-410 Paper-ejection sensor was OFF when paper should have arrived, and the paper sensor was OFF when the machine stopped (paper jamon the print drum)  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
A08-421 Paper sensor was ON when the paper should have left the paper sensor during feeding of long paper in long-length paper mode (paperlonger than 555 mm)  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
A08-430 Paper jam on print drum (recovery error)  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
A09-411 Paper-ejection sensor was ON when the paper should have left the paper-ejection sensor  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
A09-417 Paper-ejection sensor was ON at the start of machine operation when the START button was pressed  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
A09-431 Paper-ejection error (recovery error)  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
A10-102 Original-registration-sensor remaining jam
A10-103 Original-IN-sensor remaining jam
A10-105 Original-registration-sensor non-arrival jam
A10-106 Original-IN-sensor non-arrival jam
A10-107 Original-OUT-sensor non-arrival jam
 
 
A10-109 An original feed error occurred, due to opening the AF  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
A10-162 No original in AF during AF master making  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
A16-525 Waiting for the master to be removed  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
A17-209 Cutter home-position switch is OFF at the start of master-making or master-set operation  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
A34-218 Request to resetting the master  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
B01-730 Keycard counter: No card
B22-721 With the “Tape separation” function set ON, no power is supplied to the job separator when start key is pressed  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
B22-727 After cluster-A signal turned ON, BUSY-signal stayed "L" more than 7 seconds (power to job separator was turned OFF while the tape isbeing ejected  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
B23-722 With the “Tape separation” function set ON, no tape detected in the job separator when the start key is pressed  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
B23-723 No tape remains in job separator upon completion of the tape-ejection operation  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
B24-724 Tape jam detected when the start key is pressed with the “Tape separation” function set to ON  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
B24-725 Job separator tape-jam detection signal is “H” within 1,200 milliseconds after the cluster-A signal turns ON (tape misfeed)  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
B24-726 Job separator tape-jam detection signal is “L” when the BUSY signal changes from “L” to “H” (or after 7 sec  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com )   at “L”) after the cluster-Asignal goes ON (tape misfeed)  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
B31-916 Network cable is not connected when the machine is powered ON  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
B32-917 Communication error on the network  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
B32-920 Error detected by Network Interface Card (NIC) - NAK (negative acknowledgement was received)  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
B33-931 DHCP server is not found with DHCP ON  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
B34-919 Error detected on the locally connected printer  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
C01-512 The ink sensor did not go ON even when inking was performed for the preset period  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
C01-563 Ink remaining amount is zero  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
C01-574 Inkless error was detected 5 times consecutively on one same ink bottle  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
C02-200 The master end was detected twice in succession at 10-milliseconds intervals during master transport  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
C02-240 Master remaining amount is zero
C03-308 Compression detection position was reached before the master-compression-motor encoder-sensor count reached the specified level,after the master compression motor turned ON in the compression direction  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
C03-313 Master removal box full detected by the master removal count  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
C04-402 Paper detection sensor is OFF (no paper on the feed tray)  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
D01-526 Print drum is not set in the machine (drum connection signal, drum safety switch, and drum-lock sensor is OFF  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
D01-527 Print drum connection signal is OFF when the print drum was inserted in the machine  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
D01-528 Print drum safety switch is OFF when the print drum was inserted in the machine  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
D01-529 Print drum lock sensor is OFF when the print drum was inserted in the machine (time-out: 5 seconds)  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
D01-530 Print drum connection signal does not go OFF within 5 seconds after the print drum safety switch went OFF when the print drum waspulled out  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
D02-532 Incorrect print drum is used  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
D03-533 Ink cartridge set sensor is OFF  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
D04-534 Incorrect ink cartridge is used  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
D04-560 Ink TAG is not detected on ink bottle  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
D04-561 Ink cartridge communication error (communication with the ink cartridge was interfered by noise)  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
D04-562 Wrong ink cartridge information  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
D04-564 Detected a mismatch in ink cartridge information
D05-210 Master detection sensor is OFF (not detecting master)  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
D07-310 Disposal-box safety switch is OFF  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
D08-224 Master making unit is not set (both the safety switch and lock sensor are OFF)  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
D08-226 Master making unit safety switch is still OFF when the master making unit is set in position  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
D08-227 Master making unit lock sensor is still OFF when the master making unit is set in position (timeout: 5 seconds)  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
D08-228 Master making unit lock sensor is still ON even after the master making unit safety switch went OFF, when the master making unit waspulled out of the machine  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
D09-212 Master-making-unit set sensor is OFF (sensor light path is free)  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
D11-535 Front cover set switch is OFF  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
D13-9 The rear cover is opened (serviceman safety switch is OFF)  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
D17-236 Incorrect master roll  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
D17-237 Master roll undetected  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
D17-238 Master roll communication error  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
D17-239 Wrong master roll detected  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
D17-241 Detected a mismatch in master roll information  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
D18-522 Print drum ready for release (solenoid is ON)  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
D19-223 Master making unit ready for release (solenoid is ON)  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
D22-540 Error in access to the Drum PCB (unable to read from or write on the Drum PCB)  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
D22-542 Abnormal data on Drum PCB  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com ) 
E01-10 Battery voltage was less than 2  ( www  ( www.copyir.com )  copyir  ( www.copyir.com )  com )  5

;
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

نماد اعتماد

اطلاعات تماس

 آدرس: آذربایجان شرقی، مراغه، خیایان امام، روبروی داروخانه جاوید، ساختمان کپی ایران
شماره تماس: 04137252392   |    04137254200
شماره تماس: 04137253033   |   04137253034
شماره همراه: 09148659399
شماره فکس: 04136586892
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید.این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید|این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریدساعات کاری: از 8 الی 22 شب