Your browser does not support JavaScript! > ریسوگراف rz390 | قیمت، خرید، مشخصات و سفارش ریسوگراف rz390 | کپی ایران

   کانال تلگرام کپی ایران

(0) محصول

ریسوگراف rz390

18738 |
بازدید
قیمت: 190,000,000 ریال
موجودی انبار: نا محدود

توضیحات مختصر

لازم به توضیح است شروع قیمت دستگاه از190.000.000 ریال تا 230.000.000 ریال این اختلاف قیمت نسبت به کیفیت وضعیت دستگاه می باشد . قیمت دستگاه باسازی شده 290.000.000 ریال برای آشنایی دستگاه باسازی شده لطفآمطالب زیر را مطالعه فرمایید .قیمت آکبند 1165000000 ریال . شما می توانید با انتخاب فیلدهای اختیاری دستگاه مورد نظر را با آپشنهای متفاوتی تهیه نمایید . شماره تماس مشاوران خرید . 04137222043-04137252392-04137254200-04137253033-04136586892-04137253034-09120370093-09148659399
سازنده: Risograph

تعداد: 

ریسوگراف RZ390 یکی از ریسوگراف های کلاس کاری با بار سنگین می باشد. اگر پرینت زیادی دارید و می خواهید با بودجه مناسب و معقول، دستگاهی را تهیه کنید که پاسخگوی تکثیرات مداوم و متعدد شما باشد، این دستگاه گزینه مناسبی برای شما خواهد بود.

سریع، مقرون به صرفه و قدرتمند. صفاتی که همگی در این مدل از ریسوگراف جمع شده اند. اما این همه ماجرا نیست و شما با خریداری این دستگاه، ارزش های افزوده ای را دریافت خواهید کرد که به مراتب از مدل های هم رده و دستگاه های مشابه کارا تر هستند. در ادامه این مقاله به معرفی برخی ویژگی های این ریسوگراف خواهیم پرداخت.

سرعت بی سابقه

سرعت خروجی پرینت معمولا در دستگاه های ریسوگرافی که برای کلاس کاری با بار کاری زیاد طراحی می شوند میانگین معمولی دارد. اما ریسوگراف RZ390 تا سرعت 130 برگ بر هر دقیقه نیز می تواند بدون هیچ مشکلی سرویس دهی کرده و فرآیندهای پرینت شما را انجام دهد. سرعتی که به نوبه خود بی سابقه می باشد.

جالب تر آنکه در این ریسوگراف شما کافیست صرفا 16 ثانیه برای آماده شدن نخستین کپی خود صبر کنید. زمان آماده سازی اولین کپی برای دستگاه های مشابه و سایر مدل های ریسوگراف تا دو برابر زمان این مدل نیز می رسد. پس از آن در زمانی حدودا برابر 8 دقیقه هزارمین کپی شما نیز آماده  خواهد بود. یعنی یک سینی بزرگ پر از 1000 برگ را در 8 دقیقه به کپی اسناد خود تبدیل کنید.

اتصالات کامل، راه اندازی ساده

دستگاه ریسوگراف RZ390 از طریق پورت های USB 2.0 و Ethernet قابلیت اتصال به کامپیوتر را دارد. کم شدن سیم های اتصال به معنای راحتی عیب یابی و کار با دستگاه است. اما این دو سیم همه فرمان دهی های کامپیوتری دستگاه را حامل خواهند شدو بدون هیچ کمی و کاستی.

راه اندازی و آماده به کار کردن دستگاه نیز کاملا ساده می باشد. کاتالوگ همراه محصول و فیلمهای آموزشی در دسترس شما عزیزان، در مرحله به مرحله راه اندازی، پیکربندی و استفاده به شما کمک خواهد کرد. کاربری دستگاه نیز به طور کلی در طبقه بسیار کاربرد پسند قرار گرفته است. (طبقه بندی مبتنی بر IEEE 2008) این سهولت در کاربرد سبب شده تا این ریسوگراف برای بسیاری از افراد یک همراه خوب به شمار برود.

همه چیز با یک اشاره شما

صفحه کنترل پنل و فرمان دهی دستگاه متشکل از دکمه های متنوعی است. این تنوع به شما اجازه صدور فرمان های مختلف و اجرای فرآیندهای گوناگونی را در دستگاه می دهد. با صرفا یک بار فشردن برخی از این دکمه ها، فرآیندهای اصلی و بنیادی دستگاه راه اندازی یا متوقف خواهند شد. این کلید های ONE Touch راحتی و سرعت راه اندازی فوق العاده ای را برای شما به ارمغان می آورند.

همچنین بر روی صفحه کنترل ریسوگراف RZ390 پیکان ها و کلید های جهت یابی چندگانه ای تعبیه شده است که به شما اجازه مسیریابی سریع را می دهد. به کمک این کلید های Navigation Arrows، شما هرگز در بین منو ها و آپشن های مختلف الکترونیکی دستگاه گم نخواهید شد.

همچنین دسته ای از کلید ها به منظور دقیق ترین تنظیمات فیزیکی چاپ برنامه نویسی شده اند. به کمک کلید های جابجایی افقی یا Horizontal Adjustment امکان جابجایی افقی سند قبل شروع فرآیند اسکن فراهم شده است. شما می توانید سند خود را ابتدا تا 1.2 سانتی متر در راستای افقی جابجا کنید تا در محل دقیق خود قرار بگیرد و سپس اسکن را آغاز کنید. به این ترتیب دقت مضاعفی را برای تنظیم جایگاه سند اصلی به کار خواهید برد.

تضمین بهترین کیفیت با RISO i Quality

ریسوگراف RZ390 نیز همچون برخی مدل های مشابه ریسوگراف، به قابلیت RISO i Quality مجهز شده است. این فناوری به نوعی تضمینی برای کیفیت تکثیرات و استفاده هایی است که شما به عنوان یک اپراتور در کار با این دستگاه تجربه می کنید.

از جمله مواردی که دارای نشان i Quality بودن یک دستگاه برای شما ضمانت می کند تضمین بهینه ترین خروجی و کیفیت پرینت است. جلوگیری از بروز پیغام های خطای غیرضروری برای اپراتور دستگاه نیز مورد دیگری است. این مورد نشان از سازگاری دستگاه و امکان استفاده راحت و بدون درد سر حتی برای اپراتور های کم تجربه دارد.

ریسوگراف RZ390 توسط نشان RISO I Quality ضمانت می شود که دورریز کاغذ و خطاهای عملکردی را نیز به حداقل برساند. هشدار کم شدن مواد مصرفی و احتمال نیمه کاره ماندن فرآیند پرینت شما و همچنین جلوگیری از گیر کردن کاغذ یا جابجایی صفحات از اقدامات این دستگاه به منظور کاهش حداکثری مشکلات این چنینی می باشد.

از اوج یکپارچگی لذت ببرید

سیستم تضمین کیفیت ریسو یا RISO i Quality، به کمک یک سیستم ارتباطی دو طرفه به منابع و مواد مصرفی ریسوگراف RZ390 متصل است. وضعیت مواد مصرفی و همچنین وضعیت فرمان های ورودی به دستگاه از طریق امواج رادیویی به هر یک از طرفین دیگر فرستاده می شود. این طور به نظر می رسد که انگار هم بخش های دستگاه به یک دیگر متصل بوده و از اوضاع یکدیگر خبر دارند.

به محض اینکه فرمانی که خروجی پرینت آن به مواد مصرفی مازاد بر مقداری که در حال حاضر در دستگاه مانده است دریافت می شود، یک پیغام Radio Frequency RF مخابره می شود. به کمک این پیغام فرآیند پرینت زودتر متوقف می شود تا از نیمه کاره ماندن و یا دور ریز شدن کاغذ های نیمه چاپ شده جلوگیری کند.

پاسخگوی نیازهایی از گسترده ترین طیف های کاری

شرکت سازنده این مدل برای ریسوگراف RZ390 اسکن،کپی و پرینت طیف گسترده ای از اسناد و مدارک را پیشنهاد می دهد. طیفی که شامل تقویم، روزنامه، سررسید، پوستر ها، تراکت ها، منوی رستوران و حتی کارت پستال و کار ویزیت می شود. لازم به ذکر است که کیفیت خروجی همه فرآیندهای که منبعی در این طیف دارند توسط سیستم تضمین کیفیت ریسو یا RISO i Quality برای شما ضمانت می شود.

این دستگاه همچنین برای اندازه مختلف نیز عملکرد رضایت بخشی را ارائه می دهد. پرینت با کیفیت از رنج 8 در 15 سانتی متر الی 25 در 42 سانتی متر. ورق های مختلف کاغذ با اوزان مختلف و اندازه های گوناگون A5،A4 ،A3  و B4 نیز با ریسوگراف RZ390 سازگاری دارند.

کیفیت، یک پله بالاتر

ریسوگراف RZ390، نه تنها کیفیت را قربانی سرعت و قیمت مناسب دستگاه نکرده است، بلکه کیفیت خروجی پرینت را به سطح جدیدی در این کلاس کاری نیز برده است. سنسور تصویر برداری و اسکن دستگاه یک سنسور CIS است که البته باید حین اسکن به کاملا صاف بودن سند توجه داشته باشید. اما نکته جالب توجه رزولوشن 300 در 600 dpi است که این دستگاه در تصویر برداری و اسکن از آن بهره می برد.

همچنین سیستم پردازش تصویر دستگاه قابلیت عملکرد در 5 حالت مختلف لاین، تصویر، دوگانه، مدادی و Ink Saver را نیز دارد. مورد آخر حالتی است که به شما در تهیه اسکن های اقتصادی کمک بسیاری میکند. این قابلیت از طریق صرف دقت و کنتراست کمتر در نقاطی که به دقت کمتری نیاز دارند، نقش مهمی را در کمتر کردن هزینه های نهگداری و استفاده از دستگاه برای شما ایفا می کند.

اسکن های تهیه شده نیز به منظور تهیه کپی، با کیفیت کم نظیر 600 در 600 dpi بر روی کاغذ های شما چاپ خواهد شد. رزولوشنی که در این کلاس کاری کاملا از سطح خود بالاتر محسوب می شود و یکی از نقاط قوت اساسی این ریسوگراف به شمار می رود.

اقتصادی هم در خرید و هم نگهداری

ریسوگراف RZ390 یکی از مناسب ترین قیمت ها را در بین ریسوگراف های کلاس کاری با بار کاری زیاد داراست. از این گذشته امکان استوک خریدن دستگاه نیز وجود دارد. به وسیله استوک خریدن دستگاه شما می توانید در خرید این ریسوگارف صرفه جویی بیشتری کنید و با قیمت کمتر همان کیفیت را تحویل بگیرید.

علاوه بر این، امکان افزودن بسیاری از قابلیت ها و آپشن ها به صورت اختیاری نیز به شما این اجازه را می دهد تا دستگاه ریسوگراف خود را کاملا مطابق نیاز شخصی خود شخصی سازی و پیکربندی کنید. اختیاری بودن بسیاری از آپشن ها همچنین سبب به مراتب ارزان شدن مدل هایی از دستگاه می شود که شما در آن ها نیازی به حضور برخی آپشن های خاصی ندارید.

مواد اولیه مورد نیاز ریسوگراف RZ390 نیز در قیمت مناسبی به فروش می رسند. کارکرد کارتریج مشکی دستگاه در حدود 19000 می باشد. همه این اعداد ذکر شده یک مفهوم کلی را تداعی می کنند و آن مفهوم، مقرون به صرفه بودن است. این یک خبر خوب برای دارندگان کسب و کار های بزرگ است که حتی کوچکترین تغییرات در قیمت پایه هر کپی، موجب رقم خوردن سود های بسیار بزرگی در درآمد آن ها می شود.

جمع بندی

ریسوگراف RZ390 یکی از ریسوگراف های اقتصادی بازار صنعت چاپ و تکثیرات می باشد. مقرون به صرفه بودن قیمت این دستگاه و مواد مصرفی مورد نیاز آن، سبب شده است که انتخاب بسیاری از صاحبان کسب و کارهای تکثیرات، RZ390 باشد.

این ماشین اداری محبوب، قدرت و سرعت را به نحوی با کیفیت درآمیخته است که پاسخگوی همه نیاز های شما باشد. سرعت خروجی دستگاه به طور کلی بالا می باشد و با توجه به کاربری شما قابل تنظیم در سطوح مختلف نیز هست.

قدرت دستگاه نیز به قدر کافی می باشد. قدرتی که بیشتر مرهون طراحی خوب و اصولی دستگاه بوده. علاوه بر این، تکنولوژی هایی که در دستگاه به کار رفته اند به شما اجازه انجام سنگین ترین پروژه ها را نیز می دهند. سینی بزرگ 1000 برگه ای دستگاه را صرفا با اشاره ای و در کمترین زمان وارد فرآیند چاپ کنید.

پنل کاربری، کنترل و بهره وری از دستگاه نیز آن چنان ساده می باشد که حتی کم تجربه ترین اپراتور ها نیز می توانند بدون هیچ مشکلی از دستگاه استفاده کنند. تغییر تنظیمات ، مواد مصرفی، کارتریج و سیلندر دستگاه نیز بسیار ساده می باشند و برای بسیاری از تنظیمات فنی دستگاه نیاز به هیچ تکنسینی نخواهید داشت.

کلام آخر

دستگاه ریسوگراف RZ390 یکی از انتخاب های عالی برای دفاتر پست، تکثیرات بزرگ، چاپ خانه ها، دفتر مدارس و غیره است. اگر شما به دستگاهی نیاز دارید که قدرت و سرعت آن پروژه های سنگین و مداوم شما را راه انداخته و در عین حال به مقرون به صرفه بودن هزینه ای که صرف نگهداری و استفاده از دستگاه می کنید نیز فکر میکند، RZ390 یک انتخاب خوب برای شماست.

مواد مصرفی ارزان قیمت، بهای مناسب دستگاه، کاربری ساده از مزایای این دستگاه هستند. امکان استوک خریدن دستگاه و همچنین اضافه کردن بسیاری از آپشن ها به صورت دلخواه نیز برای شما فراهم شده است. یک دستگاه استوک و با کیفیت بازسازی شده با امکانات متعددی که بالاتر ذکر شد، ارمغان RZ390 برای کسب و کار تکثیر و چاپ شماست.

ضمانت کارایی و سلامت دستگاه و امکان افزودن بسیاری از سیستم ها به صورت اختیاری (که سبب صرفه جویی شما در خرید دستگاه می شود) را نیز به لیست ارزش های افزوده ای که با خرید این دستگاه نسبت به سایر مدل ها دریافت می کنید، اضافه کنید.

ریسوگراف  rz390

ریسوگراف دستگاهی بادقت بسیار بالا و برگرفته از آخرین تکنولوژی روز دنیا که با صراحت می توان گفت که بازار آینده را به تسلط خود در می آورد . از نکات بارز این دستگاه ریسو گراف قیمت مواد مصرفی ارزان آن می باشد وشرکتها ویا چاپ خانه های معتبری که داری سطح کار بالامی باشد اقدام به خرید این دستگاه نموده اند بصورت  80 درصد از خرید خود را ضی می باشند

شرکت کپی ایران با ارائه ضمانت نامه مکتوب که تا 90روز در صورت عدم رضایت خریدار بدونه هیچ پرسشی دستگاه مورد نظر را مرجوع وپول شمار استرداد نماید به شرط اینکه در زمان خرید دستگاه استوک باز سازی شده  خریداری نمایید  دستگاه ریسو گراف آر زد 390 داری آپشنهای متفاوتی می باشد که در فیلدهای اختیاری لحاظ کرده است و قیمت نسبت به کار کرد ویا آپشنها تغیر خواهد کرد . درمدت زمان گارانتی به صورت پشتیبانی آنلاین در خدمت دوستان خواهیم بود در صورت حل نشدن مشکل اگر خریدار داخل استان باشد تا 48 ساعت و اگر در خارج استان تا 72ساعت اکیپ متخصص سیار به محل اعزام ومشکل را حل خواهند نمود به نظر بنده این دستگاه را می توان جزو بهترین خرید شما محسوب کرد زیرا کیفت بالا و مواد مصرفی ارزان قیمت پایین از نکات بارز این دستگاه می باشد خیلی راحت با واریز بیانه حدود 10% تلفن را بردارید وبا سفارش دستگاه مورد نظر را جلوی درب مغازه تحویل بگیرید  تلفن واحد فروش 04136586892

آرشیو فیلمهای آموزشی

 RZ 390 ep بیو گرافی دستگاه چاپ ریسو گراف وآشنایی مختصری با آن 

 RZ 390 ep توضیح مختصری در مورد دستگاه ریسو گراف 

RZ 390چاپ کاغذ الوان با ریسو گراف 

 rz 390تست چاپ از عکس ونهایت کیفیت ریسو گراف 

RZ 390 چاپ برروی نازکترین کاغذ ۴۰گرم با دستگاه چاپ ریسو گراف

RZ390  ep  نحوه تعویض پد دستگاه ریسو گراف 

RZ.390 ep  بیو گرافی دستگاه چاپ ریسو گراف ونشریح مختصری از آن

RZ 390 ep چاپ با نهایت سرعت ریسو گراف 

RZ 390 ep نحوه پیرنت در دستگاه ریسو گراف 

RZ 390 ep  تشریح دستگاه چاپ ریسو گراف

RZ 3390 ep  توضیح مختصری در مورد دستگاه ریسو گراف         

انواع دستگاه های فتوکپی لطفا کلیک کنید

انواع دستگاهای فتوکپی رومیزی  لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاه های فتوکپی ایستاده لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای فتوکپی تکثیر انبوه لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای ریسوکراف RZ لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای ریسوگراف MZ لطفا کلیک کنید

انواع دستگاهای ریسوگراف RP لطفا کلیک کنید

انواع دستگاهای ریسوگراف EZ لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای ریسو گرافهای رنگی لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای پلاتر های رنگی  لطفا کلیک کنید

انواع دستگاهای لمینت لطفا کلیک کنید 

انواع کاترهای دستی و برقی لطف کلیک کنید

انواع دستگاهی صحافی لطفا کلیک کنید 

انواع دوخت لطفا کلیک کنید 

انواع تونر و مواد مصرفی لطفا کلیک کنید 

سرعت چاپ 30 برگ در دقیقه, 35 برگ در دقیقه, 40 برگ در دقیقه, 45 برگ در دقیقه, 50 برگ در دقیقه, 55 برگ در دقیقه, 60 برگ در دقیقه, 65 برگ در دقیقه, 70 برگ در دقیقه, 72 برگ در دقیقه, 75 برگ در دقیقه, 80 برگ در دقیقه, 82 برگ در دقیقه, 85 برگ در دقیقه, 90 برگ در دقیقه, 95 برگ در دقیقه, 100 برگ در دقیقه, 105 برگ در دقیقه, 110 برگ در دقیقه, 115 برگ در دقیقه, 120 برگ در دقیقه, 125 برگ در دقیقه
دقت پیرنت 600Dpi
دهنه A3
سطح چاپ A4, A3, A5, B4
سال تولید 2008
کشور سازنده چین, ژاپن
لارج باکس اختیاری
برد پرینتر دارد
فکس ندارد
اسکن به فایل(Scan To File) ندارد
برد اسکنر تخت
کاربری تک کاره
قابلیت تغذیه خودکار(ADF) اختیاری
قابلیت چاپ روی CD ندارد
قابلیت چاپ دو رو ندارد
قابلیت کپی دارد
نوع کارتریج جوهری
کارکرد کارتریج مشکی 19هزار برگ
نوع پورت ارتباطی USB 2, Ethernet
قابلیت چاپ مستقیم دارد
اسکن همزمان پشت رو 0
این دستگاه برای تکثیر انبوه پیشنهاد می شود بله
سرعت کپی تک رنگ 125

دستگاه استوک به محصولاتی گفته میشود که دوره ۳ الی ۵ ساله استفاده از آنها در کشور های اروپایی و آمریکایی گذشته است. البته مدت زمان استفاده در هرکشورنسبت به قوانین موجود در آن کشور فرق می کند. بر اساس قوانین کشورهای اروپا و آمریکایی دستگاه های استوک باید از رده خارج شوند. سپس دستگاه هایی که کار کرد آنها کم باشد و قابل بازسازی باشند به کشورهای آسیایی و جهان سوم واگذار می شوند. این دستگاه ها پس از جنرال سرویس کاملا قابل استفاده می باشد. به این دستگاه ها، اصطلاحا استوک گفته می شود.

دستگاه استوک بر دو نوع می باشد

  1. استوک سرویس شده
  2. استوک بازسازی شده

دستگاه استوک سرویس شده

دستگاه های که برروی لیست استوک قرار می گیرند. کنترول و رفع ایراد می شوند و سپس برای خریداران ارائه می گردند.

دستگاه استوک باسازی شده

دستگاه های که بر روی لیست استوک قرار می گیرند بعد از سرویس و کنترل نهایی تمامی مواد مصرفی دستگاه با مواد مصرفی آکبند جایگزین می شوند. این مواد در دستگاهای فتوکپی شامل تونر، هیتر کامل، ترانسفر و ایمیجها که همان یونیت دارم می باشد و در دستگاهای ریسو گراف شامل سیلندر و در دستگاهای پلاتر شامل هد، نوار اینکودر و اینک ساکریشین و کارتریج مرکب می باشد. دستگاه های استوک باسازی شده کیفیت بسیار بالایی از نظر کیفیت کار و مدت زمان استفاده دستگاه نسبت به استوک های معمولی دارند و همسان دستگاه آکبند می باشند.

منظور از دستگاه استوک بازسازی شده چیست؟

یک دستگاه استوک معمولی ممکن است دارای ایراداتی باشد. در این شرایط قطعات دستگاه تعویض می شوندو دستگاه کیفیتی به مانند آکبند را خواهد داشت. دستگاه استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه آکبند هزینه ای بسیار پایین تری خواهد داشت و مقرون به صرفه تر است. در زمان خرید دستگاه استوک چندین مورد دارای اهمیت هستند: ۱- پایین بودن کنتور دستگاه (همان کارکرد) ۲- مواد مصرفی دستگاه. ۳-تاریخ تولید دستگاه (از تاریخ تولید دستگاه بیش از سه سال نگذرد.) ۵- ضمانت نامه خرید 6- نصب وراه اندازی دستگاه توسط متخصصین شرکت خریداری شده.

قیمت دستگاه استوک

قیمت گذاری دستگاه استوک با توجه به کیفیت و شرایط دستگاه تعیین میشود. هر چه دستگاه کارکرد کمتری داشته باشد و شرایط آن بهتر باشد، طبیعتا قیمت بالاتری خواهد داشت. بنابراین دستگاه استوک با مدل و مارک مشخص با توجه به وضعیت دستگاه دارای قیمت های متفاوتی خواهد بود. در زمان خرید دستگاه های استوک توجه داشته باشید هرچه قطعات اصلی در حالت بهتری قرار داشته باشند کیفیت بالاتری را شاهد خواهید بود.

دستگاه آکبند چیست؟

دستگاه آکبند به محصولاتی گفته می شود که تا کنون مورد استفاده قرار نگرفته باشند و اصطلاحا نو باشند. این دستگاه ها به نسبت دستگاه استوک از قیمت بالاتری برخوردار هستند و زمان زیادی از تولید آنها نگذشته است.اگر مشکل نقدینگی نداشته باشیدحتما  اولویت خرید دستگاه آکبند می باشد .

دستگاه استوک بخریم و یا آکبند بخریم ؟

دستگاه های استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه های آکبند از قیمت بسیار مناسبتری برخوردار هستند و در زمان بازسازی کیفیت آنها به مانند دستگاه آکبند می باشد، لذا بسیار مقرون به صرفه تر هستند. می توانید با هزینه ای بسیار پایین تر این محصولات را خریداری کرده و با همان کیفیت آکبند استفاده کنید. دستگاه استوک باسازی شده را تنها ازشرکتهای معتبر تهیه فرمایید.

از آنجایی که کیفیت و شرایط محصول در زمان خرید یک دستگاه استوک بسیار مهم است، باید آنرا از فروشنده معتبر تهیه کنید. کپی ایران با سابقه ای طولانی در فروش و ارائه خدمات، ضمانت کیفیت برای کلیه محصولات فروخته شده ارائه می کند. لذا می توانید از تناسب کیفیت و قیمت محصول اطمینان کامل را داشته باشید. ما پس از بررسی و تست کامل بر روی دستگاه، آن را به مشتریان محترم ارائه می کنیم. این تست و بررسی با رعایت بالاترین استاندارد ها صورت می گیرد، لذا می توانید یک خرید مطمئن و با هزینه مناسب را تجربه کنید.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
نظرات
برای این محصول یک نظر بدهید!
نام
پست الکترونیک
لطفا نظر خود را بنویسید
رتبه بندی محصول

تضمین بهترین قیمت
 
تضمین بهترین قیمت چیست؟

ما تضمین می‌کنیم محصولات عرضه شده در کپی ایران با گارانتی اصل، بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی در سراسر کشور است. اگر پس از خرید از کپی ایران، متوجه شدید فروشگاهی همان کالا را با شرایط یکسان و قیمتی پایین‌تر ارائه می‌دهد، می‌توانید درخواست استفاده از «تضمین بهترین قیمت» را ارسال و در صورت تایید، اختلاف قیمت آن را به طور کامل از ما دریافت کنید.
چه شرایطی دارد؟

برای ارائه درخواست تضمین بهترین قیمت باید شرایط زیر وجود داشته باشد:

    مدل یکسان: محصولات باید از نظر ویژگی‌های فنی، رنگ، امکانات و قابلیت‌ها یکسان باشند.
    کالای اصل: از آنجایی که همه کالاهای موجود در کپی ایران اصل هستند، درخواست کالاهای غیر اصل رد خواهد شد.

3. گارانتی اصل و یکسان: کالاهای مورد مقایسه باید گارانتی و خدمات پس از فروش اصل و یکسان داشته باشند، زیرا نوع و کیفیت خدمات گارانتی‌های مختلف بر قیمت آنها نیز تاثیر می‌گذارد.

    لوازم جانبی اصلی در بسته‌بندی کارخانه: کپی ایران همه لوازم و قطعات همراه کالا که از طرف شرکت سازنده ارائه می‌شود را بدون تغییر یا کم و کاستی به مشتری تحویل می‌دهد. بنابراین محصولاتی که در سایر فروشگاه‌ها ارائه می‌شوند، در صورتی امکان مقایسه خواهند داشت که لوازم جانبی و قطعات اصل و با کیفیت به همراه داشته باشند.

5. یکسانی شرایط برای کالاهایی که دارای تاریخ تولید یا انقضا هستند، شامل تاریخ مصرف نیز می‌شود.

    فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های مجاز: مرجع مقایسه قیمت باید فروشگاه مجاز و وب‌سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت باشد.
    کالا برای فروش موجود باشد: کالا باید در زمان ارائه درخواست به کپی ایران در سایت یا فروشگاه موردنظر برای فروش موجود و قابل خریداری باشد.

8. با توجه به رسمی بودن فاکتورهای کپی ایران، فاکتور فروشگاه فیزیکی یا اینترنتی مورد مقایسه نیز باید رسمی و دارای کد اقتصادی و 9% مالیات بر ارزش افزوده باشد.

9. با توجه به لزوم یکسان بودن شرایط مقایسه، اگر لحاظ کردن مواردی مانند هزینه حمل و نقل یا مالیات بر ارزش افزوده، قیمت اولیه اعلام شده توسط فروشنده یا فروشگاه اینترنتی مورد مقایسه را تغییر دهد، ملاک مقایسه قیمت کپی ایران، مبلغ نهایی پرداخت شده توسط خریدار خواهد بود.

10.درمورددستگاهای استوک ملاک شرایط مذبور می باشد .

1.مدل دستگاه

2.آپشن های مورد نظر

3.کارکرد دستگاه یعنی دارای شناسنامه باشد که دستگاه مذبور در کجا کار کرده وچه قطعاتی در چه کارکردی تعویض شده است

4.زمان فروش مواد مصرفی آکبند برای شما تحویل داده شده است یا خیر

چگونه درخواست بفرستید؟

مدارک زیر را همراه فاکتور خود، به آدرس ایمیل www.copyir@yahoo.comارسال کنید:

1. پیش‌فاکتور فروشگاه به صورت عکس یا فایل اسکن شده؛ پیش فاکتور باید:

- شامل نام فروشگاه، اطلاعات تماس، آدرس و مهر فروشگاه، نام خریدار، تاریخ و مدت اعتبار پیش فاکتور، اطلاعات محصول و نام گارانتی مربوط به آن باشد.

- تا 24 ساعت بعد از زمان ارسال ایمیل توسط مشتری دارای اعتبار  و کالا در آن فروشگاه موجود و قابل خریداری باشد.

- صرفا برای همان محصول به صورت تکی باشد.

2. در فروشگاه‌های اینترنتی، کافی‌ست آدرس فروشگاه اینترنتی و لینک مستقیم صفحه کالای مورد مقایسه به آدرس ایمیل ذکر شده ارسال شود. بدیهی است که اگر به وب سایت‌های مرجع مقایسه قیمت لینک داده شود، ایمیل ارسالی قابل بررسی نخواهد بود.

چه زمانی درخواست بفرستید؟

درخواست مشتری باید حداکثر تا 48 ساعت بعد از فاکتور شدن سفارش، ارسال شود.

بررسی ثبت درخواست تا حداکثر 3 روز کاری انجام می‌شود.

پس از ارسال استعلام و در صورت تایید قیمت پایین‌تر، اضافه مبلغ پرداخت شده را به حساب شخص واریز می‌کنیم.

سوال دارید؟

با شماره تلفن 04137253034 – داخلی 8 (خدمات پس از فروش) تماس بگیرید.
 
قوانین

در صورت مشاهده تخلف یا تلاش برای سوءاستفاده از این طرح، حق عدم پذیرش آن درخواست برای کپی ایران محفوظ است.

کپی ایران می‌تواند در هر زمان به تشخیص خود شرایط تضمین بهترین قیمت را تغییر داده و یا ارائه آن را متوقف کند

 

ایرادات ریسوگراف RD390 بر اساس کد می باشد ما برای سهولت کار بران تمامی کدهای را در اختیار عزیزان قرار می دهیم

A01-201    Master-positioning sensor does not go ON even after the write pulse motor is activated during the master-positioning, master-cut, ormaster-loading operation.
A01-202    Master-positioning sensor does not go OFF even when the write pulse motor is reversed during the master-positioning or at start ofmaster-making operation.
A01-206    Timeout error during master-making operation
A01-211    Master-positioning sensor is ON during standby.
A01-214    Master-positioning sensor is ON at the start of master making.
A01-215    Faulty gate-array control for the write pulse motor (motor does not stop within set time)
A02-509    Master-loading sensor was OFF when the master was checked at a specified drum angle during the master-loading oper201ation.
A04-303    Master-disposal jam sensor was OFF at both 120 and 180 degrees drum angle.
A04-314    Master-disposal error (recovery error).
A05-304    Master-disposal jam sensor was ON at the completion of the master-disposal operation.
A05-312    The master-disposal jam sensor was ON at the start of master-making operation.
A05-315    The master-disposal jam sensor was ON when the master disposal box was set in the machine.
A06-403    Paper-feed-tray upper or lower safety switch is OFF.
A07-409    Paper-ejection sensor was OFF when the paper should have arrived, and the paper sensor was ON when the machine stopped (Papermisfeed).
A07-412    Paper sensor was OFF three times in succession when a paper misfeed was detected (paper misfeed).
A07-413    Paper sensor was ON when the paper should have left the paper sensor (long-length paper mode error).
A07-418    The paper sensor was ON at the start of machine operation when the START button was pressed.
A07-429    Paper feed error (recovery error).
A07-432    Paper sensor was ON when the machine went into paper feed retry movement after a paper misfeed.
A08-410    Paper-ejection sensor was OFF when paper should have arrived, and the paper sensor was OFF when the machine stopped (paper jamon the print drum).
A08-421    Paper sensor was ON when the paper should have left the paper sensor during feeding of long paper in long-length paper mode (paperlonger than 555 mm).
A08-430    Paper jam on print drum (recovery error).
A09-411    Paper-ejection sensor was ON when the paper should have left the paper-ejection sensor.
A09-417    Paper-ejection sensor was ON at the start of machine operation when the START button was pressed.
A09-431    Paper-ejection error (recovery error).
A10-102    Original-registration-sensor remaining jam
A10-103    Original-IN-sensor remaining jam
A10-105    Original-registration-sensor non-arrival jam
A10-106    Original-IN-sensor non-arrival jam
A10-107    Original-OUT-sensor non-arrival jam
A10-109    An original feed error occurred, due to opening the AF.
A10-162    No original in AF during AF master making.
A16-525    Waiting for the master to be removed.
A17-209    Cutter home-position switch is OFF at the start of master-making or master-set operation.
A34-218    Request to resetting the master.
B01-730    Keycard counter: No card
B22-721    With the “Tape separation” function set ON, no power is supplied to the job separator when start key is pressed.
B22-727    After cluster-A signal turned ON, BUSY-signal stayed "L" more than 7 seconds (power to job separator was turned OFF while the tape isbeing ejected.
B23-722    With the “Tape separation” function set ON, no tape detected in the job separator when the start key is pressed.
B23-723    No tape remains in job separator upon completion of the tape-ejection operation.
B24-724    Tape jam detected when the start key is pressed with the “Tape separation” function set to ON.
B24-725    Job separator tape-jam detection signal is “H” within 1,200 milliseconds after the cluster-A signal turns ON (tape misfeed).
B24-726    Job separator tape-jam detection signal is “L” when the BUSY signal changes from “L” to “H” (or after 7 sec. at “L”) after the cluster-Asignal goes ON (tape misfeed).
B31-916    Network cable is not connected when the machine is powered ON.
B32-917    Communication error on the network.
B32-920    Error detected by Network Interface Card (NIC) - NAK (negative acknowledgement was received).
B33-931    DHCP server is not found with DHCP ON.
B34-919    Error detected on the locally connected printer.
C01-512    The ink sensor did not go ON even when inking was performed for the preset period.
C01-563    Ink remaining amount is zero.
C01-574    Inkless error was detected 5 times consecutively on one same ink bottle.
C02-200    The master end was detected twice in succession at 10-milliseconds intervals during master transport.
C02-240    Master remaining amount is zero
C03-308    Compression detection position was reached before the master-compression-motor encoder-sensor count reached the specified level,after the master compression motor turned ON in the compression direction.
C03-313    Master removal box full detected by the master removal count.
C04-402    Paper detection sensor is OFF (no paper on the feed tray).
D01-526    Print drum is not set in the machine (drum connection signal, drum safety switch, and drum-lock sensor is OFF.
D01-527    Print drum connection signal is OFF when the print drum was inserted in the machine.
D01-528    Print drum safety switch is OFF when the print drum was inserted in the machine.
D01-529    Print drum lock sensor is OFF when the print drum was inserted in the machine (time-out: 5 seconds).
D01-530    Print drum connection signal does not go OFF within 5 seconds after the print drum safety switch went OFF when the print drum waspulled out.
D02-532    Incorrect print drum is used.
D03-533    Ink cartridge set sensor is OFF.
D04-534    Incorrect ink cartridge is used.
D04-560    Ink TAG is not detected on ink bottle.
D04-561    Ink cartridge communication error (communication with the ink cartridge was interfered by noise).
D04-562    Wrong ink cartridge information.
D04-564    Detected a mismatch in ink cartridge information
D05-210    Master detection sensor is OFF (not detecting master).
D07-310    Disposal-box safety switch is OFF.
D08-224    Master making unit is not set (both the safety switch and lock sensor are OFF).
D08-226    Master making unit safety switch is still OFF when the master making unit is set in position.
D08-227    Master making unit lock sensor is still OFF when the master making unit is set in position (timeout: 5 seconds).
D08-228    Master making unit lock sensor is still ON even after the master making unit safety switch went OFF, when the master making unit waspulled out of the machine.
D09-212    Master-making-unit set sensor is OFF (sensor light path is free).
D11-535    Front cover set switch is OFF.
D13-9    The rear cover is opened (serviceman safety switch is OFF).
D17-236    Incorrect master roll.
D17-237    Master roll undetected.
D17-238    Master roll communication error.
D17-239    Wrong master roll detected.
D17-241    Detected a mismatch in master roll information.
D18-522    Print drum ready for release (solenoid is ON).
D19-223    Master making unit ready for release (solenoid is ON).
D22-540    Error in access to the Drum PCB (unable to read from or write on the Drum PCB).
D22-542    Abnormal data on Drum PCB.
E01-10    Battery voltage was less than 2.5 V when the power was switched ON (weak battery: time to replace battery).
E02-11    Master counter reached the value set for the maintenance call (value set by test mode). [The message appears when either the power isturned ON, the unit is reset, or when the machine operation ended.]
E02-12    Copy counter reached the value set for the maintenance call (value by set test mode). [The message appears when either the power isturned ON, the unit is reset, or when the machine operation ended.]
E02-22    Maintenance counter inside the print drum reached the value set for the maintenance call (value set by test mode). [The messageappears when either the power is turned ON, the unit is reset, or when the machine operation ended.]
F01-15    There is no master on the print drum at the start of printing.
F02-18    Paper size does not match with the image size on the print drum at the start of printing.
F03-16    Multi-up was selected using custom size paper.
F05-19    In master making, the print quantity selected is less than the minimum print quantity.
F10-21    Paper size does not match with the size of image on the print drum when test print is selected and activated.
F21-32    Next original is not in placed on AF for multi-up operation.
F22-33    Next original is not placed on flatbed for multi-up operation.
F37-50    Original was set on the AF with book mode selected, when master making is activated.
F50-910    Auto-printer-selection is disabled due to error on linked printer.
F54-923    Auto-printer-selection is disabled due to no paper in the linked printer.
F55-924    Auto-printer-selection is disabled while receiving print data from PC.
F58-927    Cannot print from linked printer (Initializing NET-C).
H1-566    Requesting ink color information input (Ink-TAG related).
H2-567    Requesting print density information input (Ink-TAG related).
H3-568    Requesting test printing print density information input (Ink-TAG related).
H4-242    Requesting master-making density information input (Master-TAG related).
H5-243    Requesting Print density information input (Master-TAG related).
H6-244    Requesting test printing print density information input (Master-TAG related).
P01-520    Main encoder sensor does not go ON/OFF within 10 milliseconds after the main motor activates.
P01-521    B-positioning sensor status does not change even after 3,033 pulses after the main motor activates.
P01-524    Clamp unit is not at the home position while the print drum is in operation (except during master disposal).
P01-537    Print drum failed to stop at position B. (over-run)
P01-538    Print drum is not locked during operation. (Print-drum lock position sensor: OFF)
P02-400    Both the upper and lower limit sensors were ON at the same time.
P02-401    Overload current was detected in the elevator motor.
P02-404    The lower-limit sensor does not go OFF within 2 seconds after the elevator motor operates in the raising direction from the lower-limitposition.
P02-405    The upper-limit sensor does not go ON within 12 seconds after the elevator motor operates in the raising direction.
P02-406    The upper-limit sensor does not go OFF within 2 seconds after the elevator motor operates in the lower direction from the upper-limitposition.
P02-407    The lower-limit sensor does not go ON within 12 seconds after the elevator motor operates in the lowering direction.
P02-408    The upper-limit sensor is OFF continuously for over 2 seconds during operation of the elevator servo action to raise the feed tray.
P03-500    Clamp sensor A is OFF after the completion of the clamp unit initialization or home positioning movement.
P03-501    Clamp sensor B does not change within 1 second from the time the clamp motor operates in the correct direction.
P03-502    Clamp sensor B does not change within 1 second from the time the clamp motor operates in the reverse direction.
P03-503    Clamp sensor A does not go ON within 3 seconds when the clamp unit makes initialization movement.
P03-504    At the start of Clamp plate open/close action, the the detection sequence of clamp-sensors A & B is abnormal.
P03-505    At the start of print drum Positon-A compensation movement, the detection sequence of clamp-sensors A & B is abnormal.
P03-506    At the start of Clamp unit Home-positioning movement, the detection sequence of clamp-sensors A & B is abnormal.
P03-507    Clamp sensor A is ON after the clamp release action is completed.
P03-508    Clamp sensor A is ON after the A-position compensating movement is completed.
P03-545    Clamp unit is not in the home position while the print drum is in movement (cause due to the clamp motor).
P04-513    The overflow sensor was ON for a set number of times in succession during the 10-millisecond-interval overflow-sensor check.
P05-603    The vertical-centering sensor does not switch ON even when the vertical-positioning pulse motor activated in the image-down direction for5 seconds during vertical home positioning movement.
P05-604    The vertical-centering sensor does not switch OFF even when the vertical-positioning pulse motor activated in the image-up direction for 5seconds during vertical home positioning movement.
P05-605    Even though the vertical positioning motor stopped according to the vertical centering sensor detection, the stopping position does notcorrespond with the programmed position. (GA control error).
P05-612    The one-step-positioning key was pressed with vertical-print-position information undefined.
P08-951    Print job executed was not in correct RisoRinc format.
P11-600    Print pressure HP sensor does not switch ON within 3.9 seconds after the print pressure pulse motor activated towards higher pressureduring home positioning operation.
P11-601    Print pressure HP sensor does not switch OFF within 4.6 seconds after the print pressure pulse motor activated towards lower pressureduring home positioning operation.
P11-602    Even though the print pressure control pulse motor stopped according to the print pressure HP sensor detection, the stopping positiondoes not correspond with the programmed position. (GA control error).
P12-300    Overload current was detected in the master removal motor.
P12-301    Master compression motor lock when moving compression plate up.
P12-305    Master compression sensor does not go ON within 6.5 seconds after the master compression motor operates in the return direction.
P12-306    Master compression sensor does not go OFF within 2 seconds after the master compression motor operates in the compress direction.
P12-307    Master compression plate maximum position is not detected within 6.5 seconds after the master compression motor operates in thecompress direction.
P12-309    Master-compression-motor encoder sensor count did not change as the master compression motor activated in the compress directionand moved out from the home position.
P12-316    Master-compression-motor encoder sensor count did not change within 10 milliseconds after the master compression motor activated.
P13-203    Cutter HP switch does not go OFF within 100 milliseconds after the cutter motor is activated.
P13-204    Cutter HP switch does not go ON within 300 milliseconds after the cutter motor is activated.
P13-205    Master-positioning sensor is ON when the print drum rotates through the preset angle following master cutting.
P13-221    Both the cutter HP switch and cutter stop position switch are ON at the same time.
P13-222    Cutter HP switch does not go ON within 450 milliseconds after the cutter home positioning operation started.
P13-231    Cutter HP switch does not go OFF within 500 milliseconds after the cutter moved out from the home position.
P13-232    Cutter stop position switch does not go ON within 2 seconds after the cutting operation started.
P13-233    Cutter stop position switch does not go OFF within 500 milliseconds after the cutter activates to move from the stop position to the homeposition.
P13-234    Cutter HP switch does not go ON within 2 seconds after the cutter home positioning operation started.
P14-114    Incorrect main-unit data.
P14-115    The scanner operation is not completed within the set time.
P14-116    Timeout error for black shading compensation. (RZ3 series only)
P14-117    Timeout error for white shading compensation. (RZ3 series only)
P14-123    Offset adjustment not completed within set time. (RZ3 series only)
P14-124    Gain adjustment not completed within set time. (RZ3 series only)
P14-125    Offset adjustment not completed.
P14-126    Gain adjustment not completed.
P14-135    Malfunction detected during offset adjustment. (RZ3 series only)
P14-136    Malfunction detected during offset adjustment. (RZ3 series only)
P14-137    Malfunction detected during black shading compensation. (RZ3 series only)
P14-138    Malfunction detected during white shading compensation. (RZ3 series only)
P14-170    Even though the read pulse motor stopped according to the sensor detection, the stopping position does not correspond with theprogrammed position. (GA control error).
P15-110    ABC (auto-base-control) timeout. The original does not move from the ABC scanning position on the AF unit.
P15-111    Operation command was made to the AF unit without 24 volts supplied to the AF unit.
P15-130    Timeout error in receiving reply from the AF unit after command signal was sent from the Riso printer to the AF unit.
P15-131    Riso printer received an undefined command from the AF unit.
P15-132    Riso printer detected communication sequence error from the AF unit.
P15-133    Communication error with AF unit (ACK or NAK error).
P15-134    Riso printer could not send command to the AF unit within the set time.
P15-160    AF unit detection signal went OFF while the AF unit is in operation.
P15-4    Communication error with AF-CPU.
P17-20    Solenoid counter is not connected.
P18-531    Print drum lock sensor is still ON even after 100 milliseconds after the print drum lock solenoid is activated.
P19-207    TPH pressure sensor does not go OFF within 2 seconds after the thermal-pressure motor activates in the decompressing direction, orduring home positioning operation.
P19-208    TPH pressure sensor does not go ON within 2 seconds after the thermal-pressure motor activates in the decompressing direction.
P19-216    TPH pressure sensor does not go OFF within 500 millisecond after the thermal-pressure motor activates in the compressing direction.
P19-217    TPH pressure sensor does not go ON within 2 seconds after the thermal-pressure motor activates in the compressing direction.
P20-415    Paper-ejection-wing home sensor does not go OFF within 7,000 milliseconds after the paper ejection wing motor activates in thecounterclockwise direction from the home position.
P20-416    Overload current was detected in the paper-ejection motor.
P20-437    Paper-ejection encoder sensor status does not change within 10 milliseconds after the paper-ejection motor is activated.
P24-539    Inking-motor encoder sensor status does not change within 20 milliseconds after the inking-motor is activated.
P25-26    Battery voltage was below 2.3 volts (too low) when the power is turned ON.
P92-570    EEPROM on the print drum PCB was being accessed while the print drum was in releasing action from the machine.
P93-932    No reply from the NET-C network interface card while accessing to the network interface card.
P93-933    No response from NET-C for 90 seconds during NET-C initialization.
P94-225    TPH code does not match with the machine code when the power is turned ON with the master-making unit in operating position or whenthe master-making unit is inserted in operating position while the power is ON.
P95-59    Machine

;
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

نماد اعتماد

اطلاعات تماس

 آدرس: آذربایجان شرقی، مراغه، خیایان امام، روبروی داروخانه جاوید، ساختمان کپی ایران
شماره تماس: 04137252392   |    04137254200
شماره تماس: 04137253033   |   04137253034
شماره همراه: 09148659399
شماره فکس: 04136586892
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید.این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید|این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریدساعات کاری: از 8 الی 22 شب